2733
2739
عنوان

بچها به نظرتون درسته جای خوابمو از همسرم جدا کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای شوهره من درست میخوابه ولی سر پتو باهم مشکل داریم . اونور روزمین پخشه ها پتو ازبس ک از رومن میکشه میبره سمت خودش . من باید پتوهامونو جدا کنم . 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
چند وقته ازدواج کردین؟ 

سه ساله .باورت میشه تو این سه سال درست نشده و من هرشب این مشکلو دارم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731

وااای میفهممت واقعا، واسه من فقط این نیست. طبیعیش اینه اولش همو بغل میکنن خواب ک سنگین میشه هر کدوم میرن یه سمت. میانگین شبی 5، 6 بار منو بغل میکنه دوبار جدا میفتیم دوباره بغلم میکنه و...... و من شبی چهار پنج بار بیدار میشم از خواب😭 من بعضی وقتا نصف شب میرم تو سالن میخوابم

2738
من زورم نمیرسه اونو از تخت بندازم پایین.باور کن‌پتومم تو خواب ازم میگیره هرچی سعی میکنم بگیرم ازش زو ...

🤣🤣🤣🤣

پتو سوا بندازین مثل ما

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
سه ساله .باورت میشه تو این سه سال درست نشده و من هرشب این مشکلو دارم

ببین همش بیدارش کن ولی با لحن خوب بهش بگو که درست بخواب، کجی، اومدی سمت من آروم بگو و کوتاه که خوابش نپره

ولی حتما تو تختتون بخوابین حتما با هم بخوابین ولی بهش خوابیدن دو نفره رو یاد بده. زمان میبره ولی میشه

باورم میشه میشناسم کسایی رو که بعده ۶-۵ سال نتونستن درست کنار هم بخوابن 😂😂😂

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2706