2410
2553

اخه نصف بیشتر تختو میگیره همش.من نزدیکه بیفتم پایین تخت بعد کج میخابه همش غلت میزنه.اصلا من جا ندارم رو تخت نصف تختو گرفته😢دارم میفتم 😢😢😢

از فردا بهش بگم تو روی زمین بخواب ؟اخه عصابمووو بهم ریخته.نمیتونم بخابم .خ بد میخابه تازه خروپفم میکنه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اینم برای خودش معضله ها   

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2714
خب به نظرت چکار کنم .خابم نمیبره 

چند وقته ازدواج کردین؟ 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
خخخخخخ مردا خاصیتشون همین یه سری از تخت بندازش پایین برق از سرش که پرید میفهمه 

من زورم نمیرسه اونو از تخت بندازم پایین.باور کن‌پتومم تو خواب ازم میگیره هرچی سعی میکنم بگیرم ازش زورم نمیرسه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
دوتایی روزمین بخابین مث ما  تختمون دکوری بود ازهمون اول

میگه من تختو دوس دارم

2706