2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نکنه با لنگشت شصتت نبض میگیری؟😁آخه انگشت شصت خودش نبض داره.

سلام عزیز خوبی

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
سلام عزیزم نه همه جام دارهاز دلم بگیر تا دستم تا گوشم

علتش اینه که توبارداری حجم خون زیاد میشه و تقریبا دو سه برابر میشه.خون که تو رگهات پرشده با فشار زیاد از رگهات عبور میکنه واسه همین حسش میکنی😊

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
نهههه فشارمم اوکی بوده همینجوری بودن

چون بارداری سریع برو دکتر

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
مثلا دستت خود ب خود بپره

اما مثلا از وقتی باردارشدم گاهی نفس میکشم عمیق تا بازدم کنم ی کوچولو میلرزه بدنم

یا وقتی خسته میشم تو پاهام اما هیلی کم شده

گاهی فقب دکترم گفتم گف فشار بچس رویه عصبس

نفسم هایلین💜
سلاااااام🤗مرسی.شماخوبی؟

شناختی منو😑

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
کلا ادم‌استرسیم

از کی اینطور شدی؟ اگر فک میکنی نرمال نیس برو دکتر 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706