2733
2734
منم همینطورم خواهر.تقلب میبردم🤕

ن بابا استادا اینقد ستمگرن

انگار میخان کنکور بگیرن

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
آره بعضیاشون عقده ای هستن.😞

الکی گف سوالا فرق داره اخر امتحان گف همش عین هم بود

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2731
الکی گف سوالا فرق داره اخر امتحان گف همش عین هم بود

ما یه استاد داشتیم ۳۷ تا سوال داد گفت فقط از همینا میگیرم.نامرد تو امتحان چیز دیگه داد.شدم ۱۲😢

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ما یه استاد داشتیم ۳۷ تا سوال داد گفت فقط از همینا میگیرم.نامرد تو امتحان چیز دیگه داد.شدم ۱۲😢

خخخ این قسمت

ب استاد اعتماد نکنیم

خخخ این قسمت ب استاد اعتماد نکنیم

دقیقا😒رفتم پیشش اعتراض کنم گریه‌م گرفت احمق دستمال داد گفت کاریه که شده باباجان بیا اشکهاتو پاک کن😇

😠دوس داشتم خفش کنم.😠

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی