2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم ۴۴😁

😶😶😶۱۷ سال تاپیک قبلیاتو خوندم همه گفته بودن ازدواج نکن ولی کردی بعدم تاپیک زدی ک پشیمونم 

بعدم هم تاپیک زدی بعد سال نمیتونه ببرتم سر خونه زندگیم سرانجام چی میشه عزیزم به نظرت بهتر نیس عجله کنی و بری سرخونه زندگیت حتی شده بدون جشن اینا قشنگتره تا اینکه سنتو تشخیص بدیم گلمم

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2731
2740
بخدا راست میگم واقعا تعجب کردی؟؟

بله  من فکر کردم کمتر باشن 

گلم منم مث شما چند ساله عقدم بخاطر مشکلاتمون 

ولی قوی باش و اصلا از دیگران نخاه راجب سنتون و چهرتون نطر بدن وگرنه زندگیت رو هواس و تاریخ انقضا میشه ، سفت ب زندگیت بچسب اجازه نده کسی نظر بده 

اوایل ب من میگفتن تو سرتر از همسرتی ، منم گفتم حتما هم باید زن سرتر مردش باشه ، خلاصه دهنشون رو جوری بستم ک دیگه اجازه ب خودشون ندن نظر بدن 

الانم احازه نمیدم کسی فضولی کنه ک چرا چند ساله عقدم ولی از او طرفم شوهرمو یواشکی دعوا میکنم 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
😶😶😶۱۷ سال تاپیک قبلیاتو خوندم همه گفته بودن ازدواج نکن ولی کردی بعدم تاپیک زدی ک پشیمونم  ب ...

آره واقعا به نظر خودم ازدواج کنیم زوزتر بهتره فقط راستش به دلیل این عدد سن ظاهری دو دل شدم

2706