2737
2734

تا وقتی چشمت ب دهن مردمه درست نمیشی 

همیشه تو انتخاباتت حالا هر چی   لباس ، خونه ، شوهر دقت کن ، 

اگرم بعدش انتخاب کردی عوضش نکن بشین درستش کن 

حتما هم برو پیش مشاور ، عزیزم با این استرس و دهن بینی ب مشکل میخوری ‌.‌

تو قراره مگه چند سال زنده باشی ،؟؟؟ی روز یا نهایت ۵۰ سال دیگه زیادددددش، نمیخای از زندگیت لذت ببری؟؟؟

همش میخای تو استرس باشی 

چرا با همسرت نمیری بیرون بگردی خوش باشی ، لذت ببری؟؟؟؟

مطمعنی فردا خودت یا همسرت زنده هستید؟؟؟؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم نصیحت کن توروخدا شوهرم کلا خوبه فقط گیر میده چادرمو کنار نزارم منم دوس دارم مانتویی شم ؛؛؛ سراین ...

یکیم ک با غیرته تو میخای بی غیرتش کنی؟؟؟؟؟

وای سر چیزای ناچیز زندگیتون رو خراب میکنید؟؟؟؟؟

من الان ۳۲ سالمه عقدم 

با وحود مشکلاتی ک داریم  شب و روز با همسرم افسوس میخوریم چراااااا زودتر با هم اشنا نشدیم ک بیشتر از با هم بودن لذت ببریم. 

اولا ک حال کردم همسرت انقد با غیرته و دوستت داره ، دوما ی لحظه  ب نبودنش فکر کنی قدرشو میدونی 

تا وقتی چشمت ب دهن مردمه درست نمیشی  همیشه تو انتخاباتت حالا هر چی   لباس ، خونه ، شوه ...

باشه حتما کار میکنم دکتر گفت وسواس فکری دارم باید درمان بشم💗💞💞💕

اخه خواهرشوهرام مانتویی هستن و خوشگل میپوشن من احساس میکنم با چادر پیششون خیلی ضایع ام 😣

خواهرشوهرای منم مانتویی هستن و با بلوز و شلوار میگردن ولی من چادریم بیرون   ، همسرم وقتی ی تار موم میاد بیرون سریع میکنه داخل ، 

ی بار ب شوخی گفتم چرا ب ابجیات نمیگی ؟؟؟؟گفت تو ناموس منی ، نمیخام چشم بد بهت بیوفته بس ک خوشگلی

اونا اختیار دارشون من نیستم ک بخام بهشون نظر بدم 

راستم میگفت.

از با هم بودناتون لذت ببرید ک زمان بدجوووور زود میگذره

شبتوننن بخیر

باشه حتما کار میکنم دکتر گفت وسواس فکری دارم باید درمان بشم💗💞💞💕

درمان کن گلم   حتما هم نباید تو فامیل و اینور و اونور جار بزنی ک دارم مشاور میرم ، 

لازم نبیست ب همه بگی ، 

زندگیتو یجور اداره کن ک همه از فضولی بمیرن ک تو زندگی تو چی میگذره ، کسی از زندگیت نزار چیزی بفهمه. 

شبتم بخیر

2738
خواهرشوهرای منم مانتویی هستن و با بلوز و شلوار میگردن ولی من چادریم بیرون   ، همسرم وقتی ی تار ...

خبلی باحالی ممنونم برای مشکل مالی تون دعا میکنم دوست عزیز ‌🌹🌹🌹🌹

برای شفای مادرم یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻😔عاقبت بخیری خودتون انشالله
خواهرشوهرای منم مانتویی هستن و با بلوز و شلوار میگردن ولی من چادریم بیرون   ، همسرم وقتی ی تار ...

خدایی راس میگی چادری هستی؟

خدایی راس میگی چادری هستی؟

بله عشقم چادریم ولی نه از اون یک چشمی هاااا ، بعضی وقتام مانتو بلند می پوشم و با مانتو حجاب دارم 

در حدی ک اسلام گفته نه بیشتر نه کمترش 

ممنون ک دعام  کردی😘

بله عشقم چادریم ولی نه از اون یک چشمی هاااا ، بعضی وقتام مانتو بلند می پوشم و با مانتو حجاب دارم&nbs ...

اها خدا براتون برکت بده شب خوش

درمان کن گلم   حتما هم نباید تو فامیل و اینور و اونور جار بزنی ک دارم مشاور میرم ،  لازم ...

متشکرررم خیلی زیاد برای نک تک راهنمایی ها و صحبتتات وقعا ممنونم گلم خیلی لطف کردی حتما سعی میکنم آدم بشم شبت بخیر آجی مهربون

2706