2737
2739
عنوان

نظرتون درمورد این عروسا چیه؟چه فکری درموردشون میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 106 پست
ممنونم عزیزم  من جدا شدم 😑 ان شاالله آینده بهتری داشته باشم

وای چرا اخه؟خیلی ناراحت شدم بخدا.شوهرت بدبود؟حیف ازاون جهازت 

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
وای چرا اخه؟خیلی ناراحت شدم بخدا.شوهرت بدبود؟حیف ازاون جهازت 

شوهرم که یه اشغال بود مثل خانواده آشغال تر از خودش

انقدر خودشو خانواده افریطه بی فرهنگش عذابم دادن که الهی همه اون عذابا سرشون بیاد

عزیزم فوق العاده بی فرهنگ بودن خانوادش

شوهرمم فوق العاده تحت تاثیرشون و دهن بین و احمق 

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم که یه اشغال بود مثل خانواده آشغال تر از خودش انقدر خودشو خانواده افریطه بی فرهنگش عذابم دادن ...

شوهرمنم دهن بینه خیلی.چندبارم حتی رفتیم پای طلاق نمیدونم چرازندگیااینجورشده.امیدوارم درآینده ی شوهرعالی نصیبت بشه.تووهرزبدنی ی دعایی هست.ان شاءالله ک خوشبخت میشی گلم🥰😘🥰

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
اره دقیقا منم جاریام هیچی .واقعا هیچی.شوهراشون ازسرشون زیاده خب.

عزیزم پسر خاله شوهرم یکسال بعد ازدواج ما ازدواج کرد و زنش یه جهیزیه ابرومند و معمولی آورد بعد خواهرای پسره(دخترخاله های شوهرم که خواهر شوهر دختره بودن)همه جا میشستن میگفتن واااای ببینین عروسمون چه جهیزیه ای آورده

بخدا وقتی جهیزیش دیدم خشکم زد آخه خواهر شوهرام هم اومدن بمن گفتن وااای چه جهیزیه توپی اورده عروس خاله جهیزیش توپه مثلش هیچ کس تو فامیل نیاورده!!!!

نمیدونم یعنی انقدر در برابر جهیزیه من کوووور بودن نمک نشناسا!

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2731
شوهرمنم دهن بینه خیلی.چندبارم حتی رفتیم پای طلاق نمیدونم چرازندگیااینجورشده.امیدوارم درآینده ی شوهرع ...

عزیزم چند تا خواستگار خوب برام اومده ولی انقدر نسبت به مردا بدبین شدم که فقط رد کردم تا الان

عزیزم پسر خاله شوهرم یکسال بعد ازدواج ما ازدواج کرد و زنش یه جهیزیه ابرومند و معمولی آورد بعد خواهرا ...

خب مرغ همسایه غازه.یاازعمدا نمیگن .البته مهم نیستن اصلا من که نه کاری باهاشون دارم نه میتونم درستشون کنم.نمیدونم شایدما مشکل داریم که ازخودمون تعریف نکردیم اوناااام که ماشالاکوووور

عزیزم چند تا خواستگار خوب برام اومده ولی انقدر نسبت به مردا بدبین شدم که فقط رد کردم تا الان

ن بابابدبین نباش.همشون ک بدنیستن.همیشه جوون نیستی ک.دوباره ازدواج کن اونام بشنون دغ کنن.اونجاش حال میده خخ

خب مرغ همسایه غازه.یاازعمدا نمیگن .البته مهم نیستن اصلا من که نه کاری باهاشون دارم نه میتونم درستشون ...

نه عزیزم از عمد این کارهارا میکردن از حسادت خیلی حسود بودن

بخدا اگه شوهرم برام چیزی میخرید لباس طلا یا هر چی انقدررررر نگاش میکردن زوم میکردن یک ساعت روم اصلا معذب میشدم و خجالت میکشیدم

بعد حسادت میکردن بی ادب و عصبی میشدن

2740
ن بابابدبین نباش.همشون ک بدنیستن.همیشه جوون نیستی ک.دوباره ازدواج کن اونام بشنون دغ کنن.اونجاش حال م ...

حالا که فعلا اون منو داغ کرد سریع زن گرفت 

بعد از جدایی

اونم کیو!!!؟

دوست خودمو پرستار بچمو

عزیزم پسر خاله شوهرم یکسال بعد ازدواج ما ازدواج کرد و زنش یه جهیزیه ابرومند و معمولی آورد بعد خواهرا ...

کاملا معلومه از حسادت بوده...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
کاملا معلومه از حسادت بوده...

اره بخدا همه میگفتن

من به دلایل متعدددد با جهیزیه سنگین به شدددت مخالفم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

چند سالته؟

حالا که فعلا اون منو داغ کرد سریع زن گرفت  بعد از جدایی اونم کیو!!!؟ دوست خودمو پرستار بچمو

عجب بی لیاقت اشغالی هم شوهر سابقت هم دوستت 

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
من به دلایل متعدددد با جهیزیه سنگین به شدددت مخالفم

واقعا جهیزیه سنگین بردن اشتباه بزرگیه

ببین اگه نبری و حرف بشنوی دلت نمیسوزه میگی خب نبردم کنایه زدن

اما اگه ببری و ضایعش کنن و حرف مفت بزنن بند بند وجودت میسوزه

2706