2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیز ما قراره شهرک محلاتی خونه بخریم . ولی من یه خرده دو دلم.  میخواستم ببینم چه جور جاییه؟؟؟ ز ...

به سلامتی و مبارکی ان شاالله . ببین در کل جای خیلی خوب و خوش اب و هواییه . با کوچه های بزرگ و دلباز و پر درخت . امکانات رفاهیشم بد نیست . سوپری و چند تا مسجد و کتابخونه و سه چهارتا پاساژ . 

زمستونای سرد و پربرفی داره که خیلی زیباست و البته دردسرای خودشم داره . تابستونم خنک تر از بقیه جاهاست نسبتا.

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
به سلامتی و مبارکی ان شاالله . ببین در کل جای خیلی خوب و خوش اب و هواییه . با کوچه های بزرگ و دلباز ...

ممنونم .من امسال اومدم دیدم . ولی زیاد بلد نبودم مثلا اصلا پاساژ ندیدم . 

2740

به خاطر شرایط خاصش و حضور و رفت امد مقامات بالا و رده های بالای نظامی، امنیت شهرک دست حفاظت سپاه هست و این خیلی خوبه . گشت مخصوص شهرک هر روز در حال دور دور کردن تو همممه ی کوچه ها و سوراخ سنبه هاست و هر مورد مشکوکی رو میگیرن 😁 یعنی ساعت ۱۱ شبم میتونی اسوده تو کوچه قدم بزنی تنهایی

در مورد جوش که خوب خیلی مذهبیه و باید سازگاریهای لازم رو داشته باشی و خیلی عجیب غریب نباشی . البته ا ...

من خودم عاشق جاهای مذهبیم . اتفاقا با جاهایی مثل هفت حوض و اینا خیلی مشکل دارم . 

من همون سمت رضوانم . اتفاقا اروم بودنش رو دوست دارم ولییییی تاکسی خور نیست این طرف 😏 ماشین نداشته باشی بیچاره میشی .

سمت نور خوبه . ولایت به بالا هم که نوسازن و دید عااالی به شهر دارن ولی شلوغن چون برج هستند . 

پشت مسجد امیرالمومنین محله ۵ هست خلوت تره به نسبت ولایت ولی قدیمی تره از اونجا.

نه نصر رو دوست ندارم خیلیییی داغونن داخل ساختموناش

ازادگانم که خیلی خوبه و ویلاییم داره ولی گرونه