2733
2739
تو این ۱۵ سال چند تا چهره معروف دیدی؟؟؟ برام جالبه.  

خیلییییی😉

ایت الله صدیقی .موحدی کرمانی، پرویز فتاح، رجبی دوانی، رحیم پور ازغدی،میثم مطیعی، پدرشوهر مهناز افشار 😁،سردار سلیمانی، شهید مجید شهریاری هم که کوچه بالایی مامانم اینا بودند 😔  سردار و استاد دانشگاه و ... نیمه معروفم زیاده 😂 البته من سخنرانی ها رو زیاد نمیرم ۹۰ درصد معروفا رو نمیبینم 😉 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یادم رفت بپرسم . مرکز خرید برای پوشاک و کیف و کفش و ....داره . این خیلی مهمه. 

بله دوتا پاساژ نخل و مرواربد سمت درمانگاه هست که فراووون لباس و کفش و طلا داره و واجباتی مثل بهداشتی ارایشی لوازم خونه و موبایل و ... پاساژ لاله ها و خانه ایرانی هم سمت میدون امام علی اند. پمپ بنزین و تره بارم داخل شهرک هست .

ببخشید اریحا جون اذیتت کردم .خیییلی لطف کردی ، خیییلی خانومی کردی ، واقعا ازت ممنونم این موقع با وجو ...

قربونت . امیدوارم کمکت کرده باشم . متشکرم از دعای خوبت . ⚘⚘⚘⚘

2728
قربونت . امیدوارم کمکت کرده باشم . متشکرم از دعای خوبت . ⚘⚘⚘⚘

خیلی عزیزم خیلی . کمکم کردی . سر نمازات ، تو دعاهات ، اهل مسجدم که هستی ، تو مسجد دعام کن عاقبت بخیر بشیم.   

راستی اریحا اسم خودته ؟؟؟ خیلی فضولم،  مگه نه ؟؟؟    

😂😂😂😂 نه شاید یه روزی اسم دخترم شد .اگه خدا بهم دختر بده . شایدم اسم برند شخصیم 😎

اسم یه گله که ریشه ش تقریبا هیچوقت خشک نمیشه . سمت لبنان و فلسطین نماد مقاومته . مجازا به معنی زن خوش بو هم هست  😍

2740