2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدرحرف ازاین چیزا زده میشه تو نی نی سایت😔

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2728

انقد این مردا رو پررو نکنین

کسی ک بخاد هرز بپره با نوه و نتیجه م میپره مجرد و متاهل نداره

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤

من یه همکار داشتم دقیقا همینجوری بود ازدواج کرده بود به هیچکی نگفته بود خیلی موذی و بیشعور بود یه جوری رفتار می‌کرد انگار مجرده چون تو کار تبلیغات بود میگفت بهتره نگه ازدواج کرده 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2738

چرا حساس میشی ب این چیزا اخه 

اتفاقا شما هر چی بیشتر حساس بشی ایشون بیشتر لج میکنه ذات مردا لجبازه

شما انقد اعتماد ب نفس داشته باش و سخت باش و قوی 

اصن کاری ب این چیزاش نداشته باش

والا  منم دوره ارشد پسر متاهل تو کلاسمون زیاد بود حتی یکیشون ب دوستم هی زنگ میزد جزوه میخواس دوستمم هوا برش داشته بود چن وقت بعد دیدیم طرف عکس خانومش و بچشم گذاشته پروفش 

فقط خانواده اون زنه 😐 چه ریلکس 

میگن بعداز به دنیا اومدن بچه عقد کنید😐😮 کمی غیرت

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2706