2737
2739
تخیلات خوبی داری 😁👌ادامه بده

ب جون پسرم اگه دروغ بگم.. منم ب شوهرم گفتم درمورد دختره میگه ن راست میگه و اینکه من چن ماهه باهاش چت میکنم رومنظور نیست دقیقا بهش گفتم دختره داره خیال بافی میکنه یا چشه واقعا.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم تخمه خریده مخفیانه خوردمشون نمیدونم چیکار کنم😣😣 همش سراغشو میگرف منم میگفتم نمیدونم&nbs ...

😀😀

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊
2731
خو یه مشت براش نگه میداشتی

خاک تو سرم زیادم بود.نشستم پا نی نی سایت و هی خوردم

تا ته نایلونه دراومد😣😣😣

طفلی فقط یه مشت ازش خورد 😂😂😂

کاریم نداره ولی خب گناه داشت

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

کم خالی ببند اسی

مگه شهر هرته آخه

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2740

احساس میکنم داری دروغ میگی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
سکوت میکنم و فلش بک میزنم به زندگی قبلیم که همینطور بود..... 

چیشد آخرش جداشدی؟؟ بچه نداشتی؟ من شوهرم 8روز سرکار وقتی میاد خونه فقط2روز اول باهم درستیم دیگه بعدش واویلا صب تا عصر دانشگاهه بعدشم تو گوشی و چت هرررچی میخام بی تفاوت باشم نسبت بهش دوباره حرص میخورم نمیشه ک نمیشه

😂بگو فک کنم خونمون جن داره

میدونه جنش منم

خوراکی ک میخره میبرم قایم میکنم تنهایی میخورم خخخخ

مث بچه ها هروقت بره مغاره برا منم یه چیزی میخره

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2706