2733
2734
عنوان

یه حرکت زشت از پسر ۸ سالم

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 85 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان عروسی اومدیم بچه رو گذاشتم خونه مامانم تو راه شوهرم بهم گفت

آخی عزیزم تو عروسی هم فکرت درگیره

بچه بزرگ کردن این چیزا هم داره ...بزرگتر که میشن مشکلاتشون هم بزرگتر میشه...هر کسی به نوعی درگیره

پیگیر باش انشالله که حل میشه

2742
آخی عزیزم تو عروسی هم فکرت درگیره بچه بزرگ کردن این چیزا هم داره ...بزرگتر که میشن مشکلاتشون هم بزر ...

به خدا هزار تا فکر اومده به ذهنم 

طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند
2740
همین یه بچه رو داریم و خیلی صمیمی و خوب هستیم

انشاالله حتما فردا باهاش صحبت کنید و دلیل رفتارشو جویا بشید، بعد هم بهش بگید تحت هیچ شرایطی نباید شلوارشو جلوی بقیه بیرون بیاره و پدرش هم این مساله رو حتما رعایت کنن،  اگه مشکلی داره بره داخل دستشویی و مشکلشو حل کنه یا از یه بزرگتر کمک بخواد و وقتی میخواهید باهاش صحبت کنید حتما از واژه خصوصی برای اشاره به عضو خاصش استفاده کنید، بگین خصوصیتو هیچکس نباید ببینه و دست بزنه و .... 

انشاالله حتما فردا باهاش صحبت کنید و دلیل رفتارشو جویا بشید، بعد هم بهش بگید تحت هیچ شرایطی نباید شل ...

اره حتما 

مرسی عزیزم 

اگر چیزی باز هم میدونی یادم بده لطفا

طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند
ولی اینکه گفته مدیر باید از من معذرت خواهی کنه خیلی عجیب ، به نظر میرسه بچه شما خودشیفته باشه

این حرکتش بدتر بوده ب  نظر من. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
خودت صحبت کن پسرا از مشاور متنفرن  اگرم میخایی زنگ بزن راهنماییت کنه ولی جنس مرد هیچوقت مشاور ...

اينو از كجا اوردي شما؟؟؟

بِه تنهايي علم روانشناسي رو دگرگون كردي

خاهشا راجع بِه اين مسائل ايتقدر قطعي نظر شخصي تون رو نگيد!!!

كجا تفكيك جنسيتي گذاشته براي مشاوره رفتن؟!!!! بِه حق چيزاي نديده و نشنيده

اينو از كجا اوردي شما؟؟؟ بِه تنهايي علم روانشناسي رو دگرگون كردي خاهشا راجع بِه اين مسائل ايتقدر ق ...

از روانشناسی که باهاش صحبت کردم من از خودم نگفتم خانوم 

واسه داداشم که از وقتی بردیمش مشاور بدتر شد حتی حالت افسردگی گرفت 

بهم گفتن بعضی از پسرا و مردا با این کار حس میکنن تخریب میشن تا جایی که ممکنه و مسئله چیز بسیار بزرگی نیست میتونین مشاوره بگیرین و خودشون نبرین انجا ولی نگفت همشون. 

شما چرا حمله میکنی به من وا 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
2706