2737
2739

من کیت تخمک گذاری دارم امانمیدونم چطوری استفادش کنم بروشورشوندونستم انداختم رفت؟میشه یکم توضیح بدی؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من کیت تخمک گذاری دارم امانمیدونم چطوری استفادش کنم بروشورشوندونستم انداختم رفت؟میشه یکم توضیح بدی؟

کیت و باید مثل بی بی چک استفاده کنی دو خط شد فرداش بری اقدام

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
دو تا از دوستای من  یکیشون ایام تخمک گذاری اقدام کرد بچش دختر شد اون یکی بلافاصله بعد از پریو ...

اره منم اینجا چند نفرو دیدم برعکس شده هرچی خدا بخواد همون میشه

اره منم اینجا چند نفرو دیدم برعکس شده هرچی خدا بخواد همون میشه

به نظر منم هیچ ربطی نداره 

دختر خالمم ناخواسته باردار شد،بچش پسره، گفت اون ماه فقط یکبار رابطه داشتم اونم یکی دو روز بعد از پریودم بوده

2738
به نظر منم هیچ ربطی نداره  دختر خالمم ناخواسته باردار شد،بچش پسره، گفت اون ماه فقط یکبار رابطه ...

منم ب خواست خدا اعتقاد دارم اما دوست دارم خودمم سعی خودمو بکنم.... 

من از کیت استفاده کردم کلا گیج شدم،آخرم رفتم سونو تا روز تخمک گذاریم مشخص شد،اگه بتونی بری سونو خیلی راحت متوجه میشی.

🔊👈لطفااااا لاااااایک نکنید لطفااااا 🔕🤨
من از کیت استفاده کردم کلا گیج شدم،آخرم رفتم سونو تا روز تخمک گذاریم مشخص شد،اگه بتونی بری سونو خیلی ...

منم رفتم سونو گفت چند ساعت دیگه تخمکگذاریته منم اون شب و ۳ شب اقدام کردم حالا آخر هفته مشخص میشه توکل بخدا شما اقدام کردین باردار شدین؟

منم رفتم سونو گفت چند ساعت دیگه تخمکگذاریته منم اون شب و ۳ شب اقدام کردم حالا آخر هفته مشخص میشه توک ...

سلام بله باردار شدم خداروشکر،۴ روز قبل موعدم بی بی چکم مثبت شد فرداش آز دادم بتا ۱۶۵ بود و باردار بودم.

🔊👈لطفااااا لاااااایک نکنید لطفااااا 🔕🤨