2737
2739

لطفا اونایی که بلدند خشمشون رو مهار کنند به منم یاد بدند چه جوری میتونم آدم صبوری بشم مثلا در مقابل اذیت های بچه ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ادم صبوری هستم. عصبانی هم میشم در مواقع خاص. ولی میتونم عصبانیتم رو کنترل کنم الحمدلله

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

من ادم صبوری نیستم اما چون بچه دوست دارم دربرابرشون صبور البته خودم بچه ندارم بچه های فامیلو منطورمه 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2738
خب به منم یاد بده لطفا

با تمرین و کنترل و روش های مهارتی عزیزم 

مشاوره گرفتم 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
همیین؟واقعا کسی نیست بگه بگه من همیشه صبورم؟

مگه میشه آدم عصبانی نشه؟؟

مهم اینه ک بتونی کنترلش کنی

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
میشه یکم بیشتر توضیح بدی عزیزم

آره گلم ببین من یه آدم به شدت استرسی بودم و کنترل خشم و اینا اصن نداشتم خیلی داغون 

دیگه هم خودم خسته شدم هم واقعا اطرافیان اذیت میشدن

تصمیم گرفتم خودم کمک کنم به خودم خودم درستش کنم 

با اینکه به هرکی گفتم گفت واااا مگه دیوونه ای ک میخوای بری پیش روانشناس و مشاوره ولی من تصمیم و گرفتم 

یکی و با هزار تحقیق پیدا کردم به صورت مجازی و الان انقد تغییر کردم ک همه شوکه شدن 💪

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2706