2737
2734

دیگه دوس ندارم ببینمش همش آرزوی مرگشو میکنم ولی شرایط طلاق بایه بچه کوچیکو ندارم یعنی فعلن ندارم ولی واسه طلاقم در آینده برنامه ریزی کردم از طرفی برادرشوهرم اسفند ماه میخواد بره ژاپن برای کار شوهرمم دو سه بار گفت نظرت چیه منم برم ولی اون موقع هنوز انقد از چشمام نیوفتاده بود گفتم من راضی نیستم تا اینکه چند شب پیش سر یه موضوع بیخود یه دعوای حسابی انداخت البته مامانش هم آتیش بیار معرکه شد و کارمون به کتک کاری کشید الان دلم میخواد نباشه میخوام بعدن که مثلن رابطمون خوب شد بهش بگم بره ژاپن با برادرش

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

آره بگو بره ...زن و شوهر وقتی یه مدت به خودشون زمان بدن و استراحت بدن. ..بهتر میتونن تصمیم بگیرن و میفهمن واقعا از زندگی و خودشون چی میخوان...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ميره ژاپن هم دوره اعصابت راحته هم پول مياره مضاعف اعصابت راحته

اره دلم میخواد بره اونجا یگندی بالا بیاره بگیرنش بکنن تو زندون یه ده بیست سالی راحت باشم

مگه بازم میشه رفت ژاپن واسه کار ؟؟؟ من فکر میکردم دیگه راه ندن و این رفتن جوانان واسه کار به ژاپن ا ...

برادرشوهرم که داره میره چنتا از دوستاش پارسال رفتن 

2740

ببخشید اما چجوری میرن؟میشه توضیح بدین چه کاری قراره اونجا انجام بدن و درآمدش حداقل چقدره؟

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
ببخشید اما چجوری میرن؟میشه توضیح بدین چه کاری قراره اونجا انجام بدن و درآمدش حداقل چقدره؟

زیاد در جریان نیستم عزیزم فعلنم باشوهرم حرف نمیزنم ولی چن روز بعد که پرسیدم بهت پیام میدم 

زیاد در جریان نیستم عزیزم فعلنم باشوهرم حرف نمیزنم ولی چن روز بعد که پرسیدم بهت پیام میدم 

ممنونم عشقم😘😊

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
2706