2733
2734
عنوان

اقدام و امپول آزاد سازی hcg

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تا 36 ساعت بعد آزاد میشه...3 روز کافیه...ولی یک روز درمیون بعدش تا یک هفته هم به شدت کافی بود...اگه ...

سه روز پشت هم انجام دادم بعدش دیگه نشد اصن.خیلی ناامیدم خداکنه همون موقع گرفته باشه

سه روز پشت هم انجام دادم بعدش دیگه نشد اصن.خیلی ناامیدم خداکنه همون موقع گرفته باشه

ان شاالله...این مقوله شانسه...اگه بخواد بگیره...باید تو همین 3 وز بگیره...پس بسپار به خدا...توکل کن...ان شاالله که بگیره...سالم و صالح...زیادم بهش فکر نکن...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
2740

عزیزم منم امپول زدم ی بار ۳۶ ساعت بعد اقدام داشتم ی بارم ۶۰ ساعت بعد، کلا دو بار، فقطم همون یک ماه اقدام کردم و باردار شدم‌ نگران نباش. 

عزیزم منم امپول زدم ی بار ۳۶ ساعت بعد اقدام داشتم ی بارم ۶۰ ساعت بعد، کلا دو بار، فقطم همون یک ماه ا ...

علایم چی داشتی؟من الان هشت روزه زدم ینی اون سه شنبه.هیچ علایمی جز گاهی ترشح و گاهی تیر کشیدن پهلوعام ندارم.تو چی داشتی؟کی بی بی زدی؟

علایم چی داشتی؟من الان هشت روزه زدم ینی اون سه شنبه.هیچ علایمی جز گاهی ترشح و گاهی تیر کشیدن پهلوعام ...

منم یکم علائم مثل پریود داشتم. همون پهلو و ترشح و دردناک شون سینه هام. واسه من ۴ یا ۵ روز قبل از موعد بیبی زدم هاله انداخت. 

2706