2737
2739
دوستان سلام
من پسرم 22 روز دیگه دو سالش تموم میشه. بعد از شیش ماه مرخصی زایمان، یک سال و نیم مرخصی استحقاقی و بدون حقوق گرفتم. ی هفته با خودش رفتم مهدی که قرار بود بذارم. مهد به نظرم دو مشکل داشت. یکی اینکه مربی سه تا کتاب طولانی رو پشت سر هم میخوند اونم واسه بچه های حداکثر تا دو و نیم ساله. من پسرم تحمل پنج بیت اول کتاب رو هم نداره و ی جورایی زده شد. بعد اینکه یکی از همکلاسیهاش همه رو میزد از جمله پسر منو. روز اول 25 دقیقه، روز دوم نیم ساعت و روز سوم یک ساعت و نیم مهد بودم. روز چهارم اصلا تحمل نکرد. الان بداخلاق شده، خیلی نق میزنه، ناخنش رو میخوره. با دکترش مشورت کردم میگه باید سه تا 6 ماه رفتن به مهد رو به تاخیر بندازی. من امروز هم غیبت خوردم! بعید میدونم بازم بهم مرخصی بدن. کسی رو هم ندارم که بچه رو نگه داره. امروز ی مهد دیگه رفتم. مشکلات قبلی رو نداشت ولی مشکلات دیگه ای داشت. موندم چکار کنم!
چی بگم باید یه مهد پیدا کنی که بچه توش فقط شاد باشه
چه خبره 3 تا کتاب واسه بچه

ولی بذاری کم کم عادت می کنه ها
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
میخوام سمت آرژانتین بذارم. امروز رفتم رنگین کمان دیدم. برای بچه های بزرگتر خیلی خوب بود. ولی خانومی که نظافت میکرد باچکمه ای که تو سرویس بهداشتی رفته بود تو محوطه سالن میگشت. دار حالیکه نذاشتن پسرم با کفش بیرون تو سالن بیاد. بچه ها هم بعد از خوردن نیم چاشت همه تو اتاق بودن و نظافت چی اتاق رو تمیز کرد! کل اتاق هم با فوم پوشیده نشده بود و ی قسمتایی موزاییک بود! مربی هم خیلی گرم با بچه ها رفتار نمیکرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخفیف ویژه آتلیه فتو پونه

2 قطعه عکس 16*21 + 2 قطعه لیت 6* 9 + فایل عکسهای انتخابی > فقط 10000 تومان

وبلاگ

گالری عکس

آپلود عکس کوچولوهای فارسی

در ضمن فایل عکسهای انتخابی به صورت رتوش شده و فایل تمامی عکسهای گرفته شده به صورت خام تحویل داده خواهد شد
اگه سوالی داشتید به کلوپ مراجعه کنید

2731