2737
2734
عنوان

دلیل علاقه مردان متاهل به دیدن عکسهای زنان مورد دار در اینترنت

| مشاهده متن کامل بحث + 7042 بازدید | 223 پست
جدي؟!خيلي دوسدارم بدونم خلوت مردابادوستاشون چجوريع

بستگی داره ، چه جمعی باشه ولی معمولا حرفی از خودشون نمیزنن یا همسرشون که هرگز ، یا حتی دوس دخترشون. از دخترای دیگه فوقش بگن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره ، چه جمعی باشه ولی معمولا حرفی از خودشون نمیزنن یا همسرشون که هرگز ، یا حتی دوس دخترشون. ...

چ جالب ازكجاميدوني ؟شوهرمن چنروزپيش اومده بود ميگفت همكارش تعريف كرده ك ديشب زنم گفته بيابريم تواتاق...فلان ديگه فكككك كن

ببخشید من کلی گفتم  گگفتم که فقط مردها مرد رو مثال زدم بله  شما بمن بگو ایا حیوانات دو ...

آقای فرهاد حالا که همش خودتو توجیه میکنی فقط برات یه آرزوی کوچیک میکنم اینه شریک زندگیت به خاطد تنوع طلببی ۰۰۰۰۰

2728
 عزیزم توی کشورای اروپایی و امریکایی 80 درصد قربانیان تجاوز اعلام میکنن که بهمون تجاوز شده و تو ...

این آمار رو از کجا آوردین؟  ب هر حال منظور بنده این هست ک توی جوامع غربی ک اختلاط زن و مرد هست و ب گفته ی آقا فرهاد دیگه مردها عقده ای نیستن و چشم و دل سیرن...چرا باید تجاوز ب اشکال مختلف از محارم و کودکان گرفته تا تجاوز ب حیوانات و ...وجود داشته باشه؟؟؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
ببخشید من کلی گفتم  گگفتم که فقط مردها مرد رو مثال زدم بله  شما بمن بگو ایا حیوانات دو ...

ببین حرفات درسته خب ؟ چون تحلیل علمی داره 

و واقعا درسته که هر انسانی مجبور نیست فقط با یک نفر  رابطه رو تجربه کنه 

حق طبیعی هر زن و مرد 

ولی مشکل اینه شما این حق طبیعی زن رو بهش نمیدی و اصلا توی ریپلای ها به دوستان جواب واضحی نمیدی 

فقط حرف هورمون مردانه رو میزنی

اگه قراره این علاقه به رابطه با چند نفر رو توجیه کنی ، از منظر هر دو جنس توجیه کن 

پس چرا تو اروپا و آمریکا ک مهد آزادی هستن آنقدر آمار تجاوز ب زنان بالاست؟؟؟ اونا ک دیگه همه چیز در د ...

نه من بدون اصن در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی گفتم

گفتم کل دنیا درگیر این قضیه س و هرگز راه حل قطعی براش نیست

غیر از اینکه بگیم اقا هرکی هرجور هست حق اینکه به شخصی صدمه جسمی روحی بزنه نداره

چ جالب ازكجاميدوني ؟شوهرمن چنروزپيش اومده بود ميگفت همكارش تعريف كرده ك ديشب زنم گفته بيابريم تواتاق ...

چون پرسیدم از طرفم 😅و یا پنهانی شنیدم تو اداره 

وارد جزییات که نمیشن اصلااا ، کلی مگه اشاره کنن، مثلا بگن عاقا داداش دیشب ۴ بار اکی شدم یجورایی حس قدرت و فخر 😂😂اینجوریا بگن مگه 

2740
چ جالب ازكجاميدوني ؟شوهرمن چنروزپيش اومده بود ميگفت همكارش تعريف كرده ك ديشب زنم گفته بيابريم تواتاق ...

اره بابا اتفاقا شوهره منم میگفت.شوهرم میگه اینا واسه چی میان حالا راجع ب زنشون میگن انگار حالیشون نیس شخصیه اینچیزا

نه که خانوما نیستن؟خوبه دوس دختر داشتیم چند تا دیدیم دیع،هر چی فیلم جدید مبتذل میومد داشتن تو گوشیشو ...

وقتی مردا محل سگ ندن به اینجور خانوما ،،پلنگا میخان چه غلطی بکنن...

موافقم اینجور هرزه ها زیادن،،خودم موردهای زیادی دیدم اونم متاهل!!!!

اما وقتی مردی سرش توو زندگیش باشه،دیگه فرصت هیچ کدوم از این اتفاقات کثیف رو نمیده...

وقتی مردی میره دنبال کثافت کاری،،از محیط خونش غافل میشه...اون وقت زن خونه و دختر و پسر به فحشا سوق داده میشن!!

این آمار رو از کجا آوردین؟  ب هر حال منظور بنده این هست ک توی جوامع غربی ک اختلاط زن و مرد هست ...

شما امار رو از کجا اوردید ؛!؟ 

فکر میکنی اینجا کمه تجاوز به محارم ؛!؟ 

کم ندیدم پدرایی که به فرزندشون چشم داشتن 

یا براد خواهرا باهم 

اونور اب چون به قبح مسایل فکر نمیکنن راحت میگن مسئله ی رابطه ی جنسی خانوادگی داره پا میگیره 

ولی اینجا چی ؛!؟ توی صدا سیما از تجاوز و مرگ فجیح چند تا دختر بچه و پسر چه  حرفی زده شد !؟؟ 

تا چه حد مسائل جنسی و تجاوز رو برای بچه ها تشریح کردن 

گفتن کلمه ی تجاوز فکر کنم  ممنوعه اصلا 

چون تا حالا ندیدم مستند یا حرفی از تجاوز به مردا و زنا و کودکان گفته بشه 

ببخشید اینو میگم ولی در جوامع غربی که انقدر راحت با این قضیه برخورد میشه و از نظر اونا این کار مردان ...

نه ببیمید اشتباه نکنید

در همه جای دنیا همه جور ادم با ژنتیک های متفاوت هست  با اختلالات  جنسی مثلا ولی اونجا چون آزادی هست دیده میشه ولی مثلا در ایران پنهانه

کسی نمیاد بگه من همجنسگرا هستم مثلا 

بعد ما فکر میکنیم اینجا همه چی عادیه درصورتیکه فقط اشکار دیده نمیشه

اگر چیزی جرم باشه خب باااش برخورد میشه

اگر اختلال و انحراف باشه باید کمک کرد و درمان

اگر اینا نباشه به کسی ربطی نداره بشرط اینکه به حقوق کسی شخص تجاوز نکنه

اره بابا اتفاقا شوهره منم میگفت.شوهرم میگه اینا واسه چی میان حالا راجع ب زنشون میگن انگار حالیشون نی ...

اره خيلي بده طرف زن بنده خدارم ديده باشه چقدتوذهنش زن طرفوتجسم ميكنه وااااي🙁🙁🙁🙁

آقای فرهاد حالا که همش خودتو توجیه میکنی فقط برات یه آرزوی کوچیک میکنم اینه شریک زندگیت به خاطد تنوع ...

فکر نمیکردم تو ایران مردی وجود داشته باشه که با تنوع طلبی اقایون مخالف باشه 👏👏👏👏👏