2737
2739
عنوان

دلیل علاقه مردان متاهل به دیدن عکسهای زنان مورد دار در اینترنت

| مشاهده متن کامل بحث + 7043 بازدید | 223 پست
و زمانی فرا میرسد ک پلیدی و زشتی جای پاکی و نیکی را خواهد گرفت و هر کس ک گناهکارتر و پلیدتر باشد در ...

خب برا حل این مشکل انسانها اومدن قوانین وضع کردن و نیروی انتظامی گذاشتن

یعنی میگن اقا شما چشم چرانی میکنی اگر بخای صدمه ای به شخصی یا جامعه ای بزنی بازداشت میشی

ولی نمیشه یکنفر رو فقط بخاطر نگاا کردن به جنس مخالف محکوم کرد

مثلا راهکارش اینه که جامعه مختلط ولی قانونمتد باشه که ادما و مردها عقده ای نشن 

دقت کردین ادمای نظامی چقد خشکن

میدونید چرا

چون جنس مخالف نیست توی محل کارشون

در ایران محدودیت ایجاد میکنن و این قضیه شدت پیدا میکنه طبعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیدی چقدر حالش بد شد ،متاسفانه به ما زنا همیشه همه چیز تحمیل شده چه از طرف جامعه و چه فدهنگ و چه دین ...

منم دقیقا همین رو میگم.ما زن ها هم تنوع رو دوست داریم ولی وفا داریم.حیا داریم.انسانیت داریم.خودمون رو در حد یک حیوان پایین نمیاریم.

دقيقا بخدانميخوام تعريف كنم ازخودم همه ميگن ازشوهرت سري واقعاهمينطوره شوهرم قيافش معموليه اختلاف سني ...

اه که حالم بهم میخوره از خلوت دوستی های مردا.ببخشید همش حرفای رکیک و پایین تنه

میل جنسی و علاقه رابطه ی عکس دارن؟!!!!اصلا این حرفو قبول ندارم اسم این هرزگی و تنوع طلبیه قطعا شما ب ...

ببینید بله من به خواهرم علاقه دارم ولی میل جنسی ندارم

رفتارهای بشر تا حد زیادی تحت تاثیر ژنوم و ژنتیک هست

بالفرض اگر یکنفر تنوع طلب باشه شما میتوتی بهش بگی اقا شما ازدواج نکن ترجیخا ولی نمیتونی بهش بگی هرزه

این زشته

من از دید علمی بررسی میکنم

اخلاقیات مذهبی خب یه دید دیگه س که البته راهکارهاش موفق نبوده

واقعا اخلاقشه درست بشوهم نيس فايده نداره هرچي گفتم كلابيخيال شدم 

منم یه چندباری تاریخچه  گوشی شوهرمو چک کردم.دیدم ب روش اوردم ولی خب بی فایده بود.منم رفتم یه فیلمایی سرچ کردم از اندام اقایون.بعدم ب بهونه ای گوشی دادم دستش دید .واکنش نشون داد دلم خنک شد.

2740
مردا همگی چشم چرونن مگر اینکه خلافش ثابت بشه... خودم قربانی خیانت و کثافتکاری های شوهر سابقمم... ...

نه که خانوما نیستن؟خوبه دوس دختر داشتیم چند تا دیدیم دیع،هر چی فیلم جدید مبتذل میومد داشتن تو گوشیشون،در ضمن این دیگه واسه خیلی از خانومارعادی شده تو همین نی نی سایت خیلیا میگفتن ما میشینیم با شوهرمون میبینیم

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
پس منم به عنوان یک زن که یک انسان هم هستم  به دلیل نوسانات هورمون استروژن در بدنم خودم رو مجاز ...

باید بهتون بگم شما خیلی خوش شانس هستی که تو ایران به دنیا اومدی اینی که شما میگی ۱۰۰ سال پیش تو کشورهای غربی کلا عوض شده وفاداری زن و مرد نداره در ضمن زنا تنوع طلب تر هستن دلشون میخوان لباس نو بپوشن،آرایش جدید بکنن،رنگ موی جدید،دکوراسیون خونه جدید و به دلیل پیچیدگی ارضا شدن خانوما ،بعد یه مدتی خانوما به سختی با شریک جنسی قدیمشون به سختی ارصا میشن یا نمیشن ولی اگه با فرد جدیدی رابطه داشته به سرعت،والا ما زنای ایرانی خیلی خوبیم این همه تو کوچه خیابون مزاحم میشن پا نمیدیم 

خب برا حل این مشکل انسانها اومدن قوانین وضع کردن و نیروی انتظامی گذاشتن یعنی میگن اقا شما چشم چرانی ...

پس چرا تو اروپا و آمریکا ک مهد آزادی هستن آنقدر آمار تجاوز ب زنان بالاست؟؟؟ اونا ک دیگه همه چیز در دسترسشون هست پس چرا باز تجاوز؟؟؟ این اختلاطی ک مد نظر شخص شماست باعث افزایش جرم و جنایت و بی بند و باری جنسی ،انواع بیماریها و ... شده .

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
اقا یه هورمون تستسترون دستت گرفتی میخوای همه چیو توجیح کنی؟اخه ما نمیدونم هورمون چیه ک من هرچی بگم ب ...

خب موضوع اینه که رفتارها و حالات گونه پستانداران تحت تاثیر ترشح هورمونهایی هست که توی خونشون ترشح میشه

شما میتونی من بختم  از بلندی من پرتت کنم پایین و نترسی؟؟!

محاله

ببینید بله من به خواهرم علاقه دارم ولی میل جنسی ندارم رفتارهای بشر تا حد زیادی تحت تاثیر ژنوم و ژنت ...

ببخشید اینو میگم ولی در جوامع غربی که انقدر راحت با این قضیه برخورد میشه و از نظر اونا این کار مردان عادیه،دیگه این موضوع هم ارضاشون نمیکنه و قضیه تجاوز به محارم من جمله خواهر و دختر و مادر پیش میاد.پس طبق تجربه بعضی جوامع عادی شدن این موضوع نتیجه وحشتناک داره