2737
2734
عنوان

دلیل علاقه مردان متاهل به دیدن عکسهای زنان مورد دار در اینترنت

| مشاهده متن کامل بحث + 7044 بازدید | 223 پست
منم یه چندباری تاریخچه  گوشی شوهرمو چک کردم.دیدم ب روش اوردم ولی خب بی فایده بود.منم رفتم یه فی ...

😂😂😂😂😂😂😂طبیعیه واسه مردا از سر کنجکاوی میرن اکثرا

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردی که نتونه خودشو کنترل کنه دقیقا فرقش با حیوون چیه،،، بیخود به خودتون دلداری ندید که تنوع طلب هستین این مردا با هم جنس خودشون خیانت نمی کنن که با یه زن خیانت می کنن زنا اگه بخوان خیانت کنن هیچ وقت یه مرد نمی تونه بفهمه چون جار نمی زنن پس به خودتون دلداری ندین زنا تنوع طلب نیستن،،،

2728
پس مام میتونیم بریم سراغ یکی دیگه اره؟اره دیگه زیاد پیشش بودم عادی شده واسم

من که نمیگم برو با یکی دیگه 

من میگم اگه از نظر اخلاق مشکلی نداشت و کار ناپسندی نبود شما راحت انجامش میدادی چون لذته و دوسداشتنی

خیلی وقیحن بخدا.من پیچ اینستای چن تا مرد فامیل رو دیدم گلاب به روتون از دیدن پیج هایی که فالو کرده ب ...

این رفتار یعنی دیدن عکس های غیر اخلاقی تو خانم ها هم کاملا متداوله،حالا ممکنه کمتر باشه

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
منم یه چندباری تاریخچه  گوشی شوهرمو چک کردم.دیدم ب روش اوردم ولی خب بی فایده بود.منم رفتم یه فی ...

اووووه من يبار زدم توگوگل بيوگرافي مهدي پاكدلوبخونم اين قضيه مال٥سال پيشه تقريبا هنوز ك هنوزه ميگه بهم هاتوخوشت ميادغلط كردي اسمشوزدي توكوگل ك چي مثلا بعدحالاازخودش هرچي بگم ميگه من مردم برامن بدنيس😩

2738
من حاضر بشم یا نشم واقعیت اونچززی هست که هست و همیشه هم باب میل ادما نیست

رابطه ی جنسی همراه با عشقه و با بیشتر زندگی کردن باید بیشتر شه چون بیشتر عاشق هم میشن ولی کسی که با چند تا زن مختلف رابطه داره عشق توش نیس و فقط شهوته . کسی که رابطه ی بدون عشق بخواد بیمار جنسیه. چرا شما میگی طبیعیه ؟!

آهان.حقوق بشر هم رفت کنار اسلام من درآوردی شما آقایون؟؟؟؟ خب خیلی زن ها هم نسبت به همسرهاشون سرد می ...

ببخشید من کلی گفتم 

گگفتم که فقط مردها

مرد رو مثال زدم

بله 

شما بمن بگو ایا حیوانات دوسداشتنی هستند یا کثیف و زشت و تبهکار؟مثلا گربه ها

قطعا دوسداشتتی هستن

روابط جنسیشون چجوریه؟

چون مسئله اخلاق رو ندارن

پس چرا تو اروپا و آمریکا ک مهد آزادی هستن آنقدر آمار تجاوز ب زنان بالاست؟؟؟ اونا ک دیگه همه چیز در د ...

عزیزم توی کشورای اروپایی و امریکایی 80 درصد قربانیان تجاوز اعلام میکنن که بهمون تجاوز شده و توی امار رد میشه درصدشون و فقط بیست درصد ممکنه نگن که تجاوز بهشون صورت گرفته 

ولی تو کشوری مثل ایران فقط بیست درصد میرن اعلام میکنن که قربانی شدن 

80 درصدشون هیچی نمیگن حتی به خانوادشون 

اگرم بگن عاقبت خیلی خوبی در انتظارشون نیست ، هر نوع زور و فشار و اجبار به سکوت برای حفظ ابرو روشون اعمال میشه 

ببخشید چرا فقط در مورد هورمون و بعد حیوانی و شهوانی آقایون صحبت میکنید؟؟؟؟ پس اخلاق،تعهد،حیا،آموزه ...

خب میگم که اخلاق یکطرف قضیه س

ولی نر بودن یک واقعیته

شما عضو بدن مرد که هورمون تستوسترون ترشح میکنه رو با جراحی بردار 

اگر این ادم تا اخر عمر چش چرونی کرد هرچی خاستی بگو 

ببخشید دوستان.من باید همسرم رو بیدار کنم برای سر کار رفتن.ممنون که نظراتتون رو بیان کردید.به امید نابودی هورمون استروژن پروژسترون در بدن انسان ها که عامل خیانت  و دلسردی و متزلزل شدن بنیان خانواده است!!@