2737
2739
عنوان

دکوراسیون خونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 451339 بازدید | 2576 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر روز یه تیکه رو تمیز کن وقت زیادی نمیخواد.اگه هر چیزیو که برمیداری بذاری سرجاش ریختو پاش نمیشه یه ...

وای خدا خیرت بده چه توضیحات خوبی دادی

من کلا با کشو لباس ها مشکل داشتم یچیری ک برمیداشتیم بقیه میریختن به هم

الان رفتم دوتا از کشوها همسرم رو لول کردم😁

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731
اتاق خوابتو دوست دارم😁 منم عاشقه چیزای ساده و رنگ های ملیح و جاهای خلوتم ولی شوهرم رنگ های زنده و ...

عزیزم چ خوب کنار اومدین با هم خیلی خوبه ایشالا پایدار باشید😍😍😍😍😍😍😍

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
اتاق خوابتو دوست دارم😁 منم عاشقه چیزای ساده و رنگ های ملیح و جاهای خلوتم ولی شوهرم رنگ های زنده و ...

دقیقا مثل ما 

خونه منم ترکیبی شده 😩😑

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
وای خدا خیرت بده چه توضیحات خوبی دادی من کلا با کشو لباس ها مشکل داشتم یچیری ک برمیداشتیم بقیه م ...

چه خوب عزیزم خوشحال شدم 😍❤اره من الان خیلی وقته  همین مدل چیدم هنوز بهم نریخته تا مرتب کنم.خیلی خوبه

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
هر روز یه تیکه رو تمیز کن وقت زیادی نمیخواد.اگه هر چیزیو که برمیداری بذاری سرجاش ریختو پاش نمیشه یه ...

سینکو با پودر ماشین لباسشویی و سیم ظرفشویی بشورین ولی خیلی پودر نریزین که به سختی بشورین تو یه ابپاش پودر بریزین ابش‌کنین اسپری کنین به سینک بعد با سیم بکشین واسه تمیز کردن اجاق هم خوبه .اگه رو گازتون کثیف شد همون موقع تمیز کنین مخصوصا چدن هاشو چون لکش بعدا خیلی سخت تر پاک میشه‌.حین اینکه دارین غذا میپزین ظرفای کثیف تولید شده رو هم بشورین که اشپز خونه شلوغ نشه بعد ناهار یا شام نگاه کنین مرتب باشه و رغبت کنین دو تیکه شامو بشورین .از این سطل اشغالای گنده واسه اشپز خونه استفاده نکنین بهتره از این سطلای اویزون به کابینت استفاده کنین چون هم کوچیکه باید زود به زود ببری اشغالا  رو بو نمیگیره دیگه هم اینکه مشما های میوه رو میتونین به عنوان نایلون زباله استفاده کنین دیگه پول کیسه زباله ندین صرفه جویی میشه‌.وسایلارو جوری بچینین که یه چیزی بردارین بهم نریزه واسه کابینتا راف کابینت خیلی خوبه فضا رو زیاد میکنه.اب جوشیده تو سماور یا کتریو نریزین یه ابپاش و گلدون بخرین از اون اب استفاده کنین.بعدم  اینکه اهنگ بذارین کاراتو انجام بدین یهو نگاه میکنی میبینی کارات تموم شده😄

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2740
عزیزم چ خوب کنار اومدین با هم خیلی خوبه ایشالا پایدار باشید😍😍😍😍😍😍😍

قربونت گلم

همچنین😊😚

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
خیلی زیباست.میشه درمورد سقف و دیوارها توضییح بدید.

عزیزم ببخشید دیرپیامت دیدم سقف کناف کردیم با تایل اون مربع ها بهش میگن تایل هرتصویری خودت دوست داشته باشی میزنن

دیوارهم پوسترتصویری باآینه برش دار البته من اشتباه کردم پوستر تازیرمبل سفارش ندادم اونجوری شیکتر میشد