2737
2739
عنوان

کیا عقدن بیایین دور هم جمع شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3788 بازدید | 409 پست
من و نامردمم مثل شما دوریم

سخته

من ک همش تو فکرو خیالم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خوب ک خانواده ها قبول میکنن تا خونه عقد بمونین اخه منو نامزم شهرامون دوره

اخه ما هیچ چیزمون جور نیست

همسرم سربازی نرفته و شغل نداره و خونمون هم تا 3 سال دیگه اماده نمیشه . مجبوریم عقد بمونیم ولی من سختی خاصی نداشتم تو این دوران 

از جهاز بگین که بحث مورد علاقه منه خخخخ

من جهاز هم نخریدم پولش رو دادم به همسرم باهم یک اپارتمان پیش خرید کردیم با پولی که واسه عروسی کنار گذاشته بودیم

همسرم همه چیز رو خرید در حد یک زندگی دانشجویی.‌..یک گاز از این طرح فرها..یک یخچال ایرانی یک تخت و دراور و یک دست مبل معمولی و تی وی و میزش..رحتخواب هم مادرشوهرم داد..تشکش هم معمولی بود..دو سه سال بعد همشو عوض کردیم

2728
اخه ما هیچ چیزمون جور نیست همسرم سربازی نرفته و شغل نداره و خونمون هم تا 3 سال دیگه اماده نمیشه . م ...

قراره خونه بخرین؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
نه مال هم هروقت منو می بینن می گن ایشالله لباسامونو حاضر کنیم؟باید من اجازه بدم اخه بخرین بزارین کنا ...

آدم دلش میخواد خفشون کنه من فردای عقدم بود دختر عمم پیام داده چند وقت میخوایدعقد بمونید گفتم حالا شما نگران نباش عقدناممون هنوز دستمون نرسیده😂

وااای دیگ قاطی میکنم 

کلا از وقتی ازدواج میکنی خیلی سوال میکنن  کلا تمام زندگیتو مردم سوال میکنن  کی بچه دار میشی  کی دومی رو میاری  کی شوهرش میدی کی زنش میدی

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2740
من جهاز هم نخریدم پولش رو دادم به همسرم باهم یک اپارتمان پیش خرید کردیم با پولی که واسه عروسی کنار گ ...

چنسال پیش؟

من جهاز هم نخریدم پولش رو دادم به همسرم باهم یک اپارتمان پیش خرید کردیم با پولی که واسه عروسی کنار گ ...

خوشبخت بشین ایشالله اینم خیلی خوبه اول خونه خریدین این واجب تره

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
کلا از وقتی ازدواج میکنی خیلی سوال میکنن  کلا تمام زندگیتو مردم سوال میکنن  کی بچه دار میش ...

خیلی مسخرست

متااااااسفانه کمال گراییم اجازه نمیده من هرچیزی را یا خوووبشو دوس دارم یا اصلا نمیخوام . خیلی هم ضر ...

نمیدونم ولی سعی کن سادشو حتمن بگیری اگه نمیخای زیادی خرج بتراشی چون دوباره خودتو سرزنش میکنی 

داغونم،پول جور نمیشه بتونیم بریم سر زندگیمون،سرکارش حقوق دوماه یکبار میدن،کاش زودتر بگذره

اوهوم ماهم

ولی امیدمون بخدا باشه

2706