2733
2739
عنوان

کیا عقدن بیایین دور هم جمع شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3788 بازدید | 409 پست
عه منم عروسی نگرفتم چ جالب پشیمون نیستی؟

نه اصلا...خودم پیشنهاد دادم عروسی نگیریم..ولی چون یک چیز خیلی دلی و شخصیه به کسی پیشنهاد نمیدم نگیره...من با پولی که میتونستم عروسی بگیرم یک اپارتمان پیش خرید کردم..یک مسافرت خارجکی هم رفتم آتلیه هم رفتم عکس گرفتم...بعد هم اون آپارتمان رو اجاره دادم  الانم منبع درآمد برام..راستش خیلی راضی ام که عروسی نگرفتم اما نسخه زندگی خودم رو حتی برای خواهرم نمیپیچم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی انقدر فاجعه هست ؟ من از اسفند تاحالا عقدم چرا اصلا اذیت نشدم ؟ تازه تا 3 سال دیگه هم نمیتونم ...

چ خوب ک خانواده ها قبول میکنن تا خونه عقد بمونین

اخه منو نامزم شهرامون دوره

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

هرچیزی تا یه حدو اندازه ای خوبه  واقعا عقد تایکسال بسه زمان من  الان باز کمتر شده    خیلی داماد داری میکردن  یعنی  رفیقایه شوهرم از سرکار میومدن میرفتن خونه مادرزن بخورو بخاب  شوهرم میگفت چرا شما اینطوری نیستین  

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
راستی تو فامیل شما هم هرکی از راه میرسه میگه عروسیتون کی؟ یا فقط ما اینطوری هستیم؟

وااای دیگ قاطی میکنم 

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2740
راستی تو فامیل شما هم هرکی از راه میرسه میگه عروسیتون کی؟ یا فقط ما اینطوری هستیم؟

نه مال هم هروقت منو می بینن می گن ایشالله لباسامونو حاضر کنیم؟باید من اجازه بدم اخه بخرین بزارین کنار دیگه اه

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
نه اصلا...خودم پیشنهاد دادم عروسی نگیریم..ولی چون یک چیز خیلی دلی و شخصیه به کسی پیشنهاد نمیدم نگیره ...

منم نمیخوام عروسی بگیرم

با اینکه دوس دارم عروس شم ولی زورم میاد70-80 میلیون پول بی زبونا بدم برا یه شب . تو شهر ما مخارج عروسی بالاس ، اصلا نمی ارزه