2733
2734

خودم روز عقدم هی مریقصیدم هی کل میکشیدم 😑😂  خدایی این چ کاری بود من کردم عین کانگوروهم با اون لباس بالا پایین میپرم اخه یکی نبود بزنه تو سرم بگه دختر چته اینجوری میکنی بتمرگ سر جات الان یادم‌میاد میخام‌خودمو بکشم شوهرم گاهی تیکه میندازه ک اره گفتی به به چه تیکه ای گیرم اومده تو پوست خودت نمیگنجیدی

به اینجا ختم نشد تازه برا دوربینم بوس میفرستادم  

(  این خاطره رو با یه کاربری دیگه قبلا گفتم)

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜

زمان ما نوار کاست بود 

تو حنابندونم بلند می شدم خودم آهنگو عوض میکردم 🥴

هی میدیم زنا پچ پچ میکنن لبخندای عمیق میزننا 😁

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

☹️

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

داداشم گفت سرت پول میریزم رو هوا بگیر 

اون لحظه فک نکردم چ کار خزی میکنم ولی وقتی تو فیلم دیدم موهای تنم سیخ شد از خجالت دلم میخواست آب شم برم تو زمین😂😂😂😂😂😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738

موقع بریدن کیک حواسم نبود کیک رو بزارم تو بشقاب بعد با چنگال بزاریم دهن هم تا کیک رو بریدیم خامه روی چاقو رو با انگشت کردم تو دهن همسری😢😢😢خیلی ضایع بود

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

عروسي داييم رفتم يه صندلي اوردم گذاشتم وسط تالار رفتم بالاش رقصيدم🤕از بالاي صندلي ب همه بوس ميفرستادم😐

خدايا چرا اون لحظه منو گاو نكردي😪

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن
موقع بریدن کیک حواسم نبود کیک رو بزارم تو بشقاب بعد با چنگال بزاریم دهن هم تا کیک رو بریدیم خامه روی ...

خیلی جاها اینو دیدم حساس نباش 

مثلا میخواستی رمانتیک تر باشه 

بهش فکر نکن

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

من بعد عروسی ک برگشتم خونه کل میکشیدمو میگفتم عروسو اوردن هنوز بابام مسخره میکنه میگه بچه بودی عروست کردیم😑

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706