2737
2739
عنوان

چه کاری تو عروسیتون کردید که الان یادتون میاد خجالت میکشید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 12796 بازدید | 299 پست
منم توی فیلم هست که چند بار میام بشینم تو ماشین تاجم میخوره به ماشین😂😂♀️ فقط یبار نمیخوره خیلی بد ...

وای وای تاج لعنتی ....من سه چهار بار کوبیده شد تاجم ...کلمو زخم کرد لعنتی .....اخرشب دیگه میخواستم جیغ بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز عروسیم از در سالن که وارد شدم دیدم همون صندلی اول سالن، خواهر شوهرم با یه مانتو شلوار نشسته داره ...

عزیزم به نظرت کاره خواهرشوهره شما بدتره یا کاره خواهر شوهره من؟ ماله من دیگه از شدتش نمیدونست چیکار کنه لباس پفیِ صورتی پوشیده بود تاج گذاشته بود دوستم بهم گفت خواهرشوهرت چرا اینو پوشیده لباس پفی صورتی مثل لباس نامزدی پوشیده بود هنوز یادش میوفتم 😷

وای وای تاج لعنتی ....من سه چهار بار کوبیده شد تاجم ...کلمو زخم کرد لعنتی .....اخرشب دیگه میخواستم ج ...

آره خیلی بده نه من جوری نزاشته بودنش که اذیتم کنه

ولی چنان محکم میخورد حس میکردم کلا شینیونم کج شده حالم گرفته میشد

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731
آره خیلی بده نه من جوری نزاشته بودنش که اذیتم کنه ولی چنان محکم میخورد حس میکردم کلا شینیونم کج شده ...

نمیدونم برای من سنگین بود لعنتی همون جلوی ارایشگاه که کوبیده شد دردش یه طرف اینکه گفتم یا خدا کند کلا 😄😄😄😄😄😄

خیلی سفت بودا ولی نمیدونم چند بار حس میکردم داره میوفته....

توصیه من به عروسا یه تاج سبک و ظریف

عزیزم به نظرت کاره خواهرشوهره شما بدتره یا کاره خواهر شوهره من؟ ماله من دیگه از شدتش نمیدونست چیکار ...

وای چقدر بده لعنتی ........من عقدم عمم میخواست کت و شلوار سفید بپوشه بعد لباس خودم کامل سفید نبود ....چقدر حرص خوردم تا به فامیل گفتم نزارید بپوشه وگرنه کل مراسمو سرتون خرتب میکنمممممم....لباس سفید فقط برای عروس مجلسه

2738
عزیزم به نظرت کاره خواهرشوهره شما بدتره یا کاره خواهر شوهره من؟ ماله من دیگه از شدتش نمیدونست چیکار ...

منم خواهرشوهرم لباس آبی ژپون دار پوشیده بود با تور رنگ لباسش و یه تاج کوچوللو ، همه بیشتر بهش میخندیدند حتی فامیل خودشون مخصوصا وقتی تو رقصش می چرخید و حالميکرد، خداروشکر کسی بهش قبلانگفته بود آبی بهت نمياد  😂😂

سوتی خودم هم این که متل هندی ها می رقصیدم و هی تو بغل شوهرم پشتمو میکردم بهش و قر می اومدم ، 

سلام، کاربری مردم حدود ۱۵ سال پیش عروسی داییم ی شلوار دم پا گشاد و ی کت فوق العاده تنگ با پیرهن یقه ...

من تو پاتختی زن داييم شلوار شونصد پیله و کت تنگ  پوشیده بودم چقدر هم گریه کرده بودم که این تیپ خاص و چشم دربيار رو تو عروسيشون بپوشم که مامانم نداشته بود ، تازه ديشبش تو عروسی بلوز مجلسی سفید با دامن مشکی تا زانو و جوراب پافيلي پوشيده بودم یعنی الان ها هم که یادم ميفته میخوام برم خودکشی کنم ، متاسفانه از اون عروسی عکس و فیلم بسیاری موجود هست😵😵

منم خواهرشوهرم لباس آبی ژپون دار پوشیده بود با تور رنگ لباسش و یه تاج کوچوللو ، همه بیشتر بهش میخندی ...

از پوشیدن اون  لباسِ ژپون داره خواهرشوهرت ناراحت نیستی؟؟

یادش میوفتی حرصت نمیگیره؟؟

2706