2737
2739
عنوان

رنگ مو۰۰۰

169 بازدید | 11 پست

سلام دوستتن من موها رنگ سه صفر گزاشتم بعد فرداش رنگ دودی گرفتم با واریاسیون قازی کروم و گزاشتم ولی موهام رنگ نشد رنگ همون زرد ب پایه رسیده رو داره و زرده کسی میدونه چرا

و اینکه فردا عروسی دعوتم و وقتی ندارم برای رنگ مجدد بنظرتون زشت نیس با زنگ  سه صفر برم ؟

یا اصلا نرم؟؟؟؟

خب بستگی به چهرتون نوع لباستون داره

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لباسم سفیده چرمم ک دیگ معمولی روب زشت😁

خوبه

چهره همه خانم ها زیباست 

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

منم رنگ سه صفر گذاشتم بعد رنگ بنفش خیلی خوشگل شد ولی بعد از ده روز کامل رفت و الان سه صفر مونده ولی همینم زشت نیست،،،بنظرم خودتو گریم کن با آرایش قشنگه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2738
ینی زرد سه صفر زشت نیس؟؟؟ بنظرت اوکبه اینجورس یرم

یه عکس از گوشه موهات میزاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی زرد شده مال من قشنگ تره،،عزیزم حتما یه رنگ بزار روش

1
5
10
15
20
25
30
35
40