2737
2734
عنوان

رنگ مو۰۰۰

169 بازدید | 11 پست

سلام دوستتن من موها رنگ سه صفر گزاشتم بعد فرداش رنگ دودی گرفتم با واریاسیون قازی کروم و گزاشتم ولی موهام رنگ نشد رنگ همون زرد ب پایه رسیده رو داره و زرده کسی میدونه چرا

و اینکه فردا عروسی دعوتم و وقتی ندارم برای رنگ مجدد بنظرتون زشت نیس با زنگ  سه صفر برم ؟

یا اصلا نرم؟؟؟؟

خب بستگی به چهرتون نوع لباستون داره

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
لباسم سفیده چرمم ک دیگ معمولی روب زشت😁

خوبه

چهره همه خانم ها زیباست 

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

منم رنگ سه صفر گذاشتم بعد رنگ بنفش خیلی خوشگل شد ولی بعد از ده روز کامل رفت و الان سه صفر مونده ولی همینم زشت نیست،،،بنظرم خودتو گریم کن با آرایش قشنگه

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2738
ینی زرد سه صفر زشت نیس؟؟؟ بنظرت اوکبه اینجورس یرم

یه عکس از گوشه موهات میزاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی زرد شده مال من قشنگ تره،،عزیزم حتما یه رنگ بزار روش

1
5
10
15
20
25
30
35
40