2737
2739

لطفا نظر بدین چطور میشه بخوابم 

یه عده دارن میخندن .یه عده دارن با تلفن صحبت میکنن .یکیم فیلم گذاشته باصدابلند.یه نفر هم سبزی تره گرفته داره غذا میخوره اتاق بوی تره گرفته....امشب نماز خونه شلوغه نمیتونم برم....قرص خواب هیچی ندارم...سیم گوشی ام هم قط شده نمیشه بذارم تو گوش...سروصدا واسم مهم نیس چندین بار تو این شرایط خوابیدم اما امشب بیخوابی زده به سرم نباید الان بخوابم ۴صبح بیدار بشم....

راه حل با خوراکی دارید؟؟؟قرص به جز قرص خواب...هم اوکی اگر موثر باشه...

I'd walk straight through the bullet😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری کن که خسته شی

مشت زدن به بالشت یا پاشو بپر بپر کن برقص خلاصه خسته شو دراز بکش بیهوش میشی

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
2731
☹☹☹☹چرا یادم نبود  مرسی عزیزم

قربونت ❤️😍

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
کاری کن که خسته شی مشت زدن به بالشت یا پاشو بپر بپر کن برقص خلاصه خسته شو دراز بکش بیهوش میشی

😂😂😂😂جا نیست واقعا اینا وسط اتاق نشستن

😂😂😂😂جا نیست واقعا اینا وسط اتاق نشستن

پاشو با یکیشون دعوا کن😂بزنتت خسته بیوفتی رو تخت😅

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
2738
پاشو با یکیشون دعوا کن😂بزنتت خسته بیوفتی رو تخت😅

😆😆😆😆😆خیلی باحالی 

این دختره ک تره میخوره همیشه باهاش دعوا میکردن اونوقت ۱تنه ۶نفرو حریف میشد 😂😂😂😂میزنه صورتم و له میکنه بهش بگم تره نخور تو اتاق🤣🤣🤣🤣

😆😆😆😆😆خیلی باحالی  این دختره ک تره میخوره همیشه باهاش دعوا میکردن اونوقت ۱تنه ۶نفرو حریف م ...

😂😂😂وای با یکی ظریف ترش دعوا کنا این بزنه دو روز به هوش نمیای😅😅