2733
2734
عنوان

عروسمون قصد جدایی داره😔😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 81 پست
برادر شما که شرایط ازدواج نداشت اشتباه کرد دختر مردمو معطل خودش کرد و صیغه خوندن اگه واقعا مشکلی بو ...

ما اولش گفتیم چون خوواهر کوچیکش عقد کرده بود گفت من نمیتونم اینهمه منتظر باشم تا درسمون تموم بشه منم صیغه کنید ماهم رفتیم خواستگاری و صیغه الانم قرارمون شب یلدا بود که اینجوری شد تا هفته پیش همه چیز خوب بود نمیدونم چطور شد ی هویی

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله ماچن وقت پیش طالع دیدیم هم شوهرم هم من ب شوهرم گفتن کارتوعوض میکنی واصلانم نشدبه منم گفت جدایی ...

مرسی گلم انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده ممنونم

2731
راجب من چی فکر میکنی؟؟حال الانم و کارم؟؟؟

عزیزم منظورموخوب نگرفتی من میگم دهنم فاله ینی خیلی وقتااگه صلاح باشه دعاکنم قبول میشه اون وقتاییم که دعاقبول نمیشه یه حکمتی هست که اگه نشه بهتره

منظور از استخدام بیمارستان همون طرحشونه دک؟دختره هم مقصره که با کسی که تکلیفش معلوم نیست دوساال نامزد بوده

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
منظور از استخدام بیمارستان همون طرحشونه دک؟دختره هم مقصره که با کسی که تکلیفش معلوم نیست دوساال نامز ...

طرحشون و که دارن میرن همزمان، نه استخدام میشن باباش سهمیه داره خودش که استخدام رسمیه

2738
منظور از استخدام بیمارستان همون طرحشونه دک؟دختره هم مقصره که با کسی که تکلیفش معلوم نیست دوساال نامز ...

خب دوست داشتن همدیگه رو ؛دوست داشتن گناه نیست ولی هردوتاشون رفتارای بچگانه خیلی دارن خیلی

به چه چیزایی اعتقاد دارید به جای اینکارا یه کاری براش دست و پا کنید طفلیا هارو بفرستید سر خونه زندگی ...

همین کار و داشتیم میکردیم خب اخر آذر ماه قرارمون بود که اینجوری شد

عزیزم اگه واقعا تو تقدیرشون جدایی باشه نمیتونی کاری کنی متاسفانه

میشه با دعا کردن در حق دیگرون سرنوشت عوض کرد من هر دوشون دوست دارم و دلم نمیخواد این اتفاق بیافته تحت هیچ شرایط

میشه با دعا کردن در حق دیگرون سرنوشت عوض کرد من هر دوشون دوست دارم و دلم نمیخواد این اتفاق بیافته تح ...

عزیزم حقیقت تلخه 

و اینکه شک نکن جدا میشن از هم 

اگر الان جدا نشدن بعد عقد جدا میشن 

من میفهمم نگرانی از این اتفاق و جداییشون رو دوست نداری 

ولی قسمت هم نیستن متاسفانه

💙