2726
عنوان

عروسمون قصد جدایی داره😔😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امروز زنگ‌زدم به ی خانم که فقط سرکتاب باز میکرد برگشت گفت دخترم ایشون جن عاشق داره برای همینه اخلاقش ی لحظه اتشی میشه و ایشون از برادرت جدا میشه 😢😢من نمیخوام این اتفاق بیافته اصلا گفتم خب من چیکار کنم چطور بهش بفهمونم گفت ایشون یه بخته هست بعد برادر شما با دو نفر دیگه هم عقد میکنه و برمیگرده دیگه دارم دیونه میشم گفت اصلا ستاره هاشونم جفت هم نیستن😢چیکارکنیم من دلم نمیخواد عروسمون بره و جدا بشه چجور بهش بگم که این مشکل و داره

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

چقدر شما پروید 

شما که نمیخواید یه دختر چند سال صیغه باشه ( اصلا از اولم نباید قبول میکرد) که براادرجانتون شرایطو محیا کنه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

حق داره دختر مردم.دادا ش تون دنبال بهانه اس.دوسال صیغه کرده دختر مردم رو حالا که باید عقد کنه دختر مردم بلاتکلیف نباشه دبه کرده.بیچاره دختران سرزمینم.چه خانواده ای داره که اجازه دادن دخترشون دو سال صیغه باشه بدون هیچ حق وحقوق وتعهدی

پسرم ودخترم وهمسرم،عشق ونفس من هستند😍

تاحالاشم دوساله صیغه مونده خیلی لطف کرده. 

شما بد موقع کنار کشیدید... دختر مردم رو عقد کنید خب! 

بعدم عجیب میزد یعنی میخواد با کس دیگه ای ازدواج کنه؟ 

حتی در اون صورت هم حق داره... حداقل رک و راست اومده گفته نمیخواد ادامه بده 

دو سال هنوز کار نداره و باید با خانوادش مشورت کنه؟ زیادی هم تحمل کرده

هرددو دانشجو هستن باید درسشون تموم بشه تو بیمارستان استخدام بشن

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

همچین گفتی عروسمون فکرکردم ده سال کمش زندگی کرده😄

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

برادر شما که شرایط ازدواج نداشت اشتباه کرد دختر مردمو معطل خودش کرد و صیغه خوندن

اگه واقعا مشکلی بود ، بله بهم زدن خوبه. ولی وقتی برادرتون میگه شرایط ندارم ، از اول نباید پا پیش میداشت

۲سال زمان کمی نیست

هرددو دانشجو هستن باید درسشون تموم بشه تو بیمارستان استخدام بشن

خب وقتی بهم نمیخورن...پسرم این مدت کاری برای پیشرفت نکرده تصمیمش درسته..

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706