2733
2734
عنوان

اونایی که سگ و گربه تو خونه دارید یه لحظه میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 88 پست
اها چند سالشه 

الان ٣ سال و ٧.٨ ماه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا از هزینه مسئولیت زیادی داره هفته پیش من از ۱۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر درمانگاه بودم یعنی داغون شدم ...

اره درست میگی. مسئولیتش خیلی زیاده. برای همین میخوام از همه جوانب مطمئن بشم. 

2728

البته از خرجش مهمتر مسئوليت و تعهدشه به نظر من 

كسي كه حيون خونگي مياره بايد بدونه تا آخر عمر نسبت به اون حيوون تعهد داره 

لطفا اگه مسئوليت پذير نيستيد حيوون نخريد

حيوون اسباب بازي نيست ي مدت نگهداريد بعد خسته بشيد رهاش كنيد اون طفلك احساس داره عاطفه داره رهاش كنيد افسرده ميشه ميميره

الان ٣ سال و ٧.٨ ماه

اها خوبه 

ممنون که جواب دادید 

منم یه بچه گربه هست میخوام بزرگش کنم 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
2740
آخی.     یه تاپیک دیگه هم دیدم که در مورد نی نی نوشته بودی. خیلی برام جالب شد که برخلاف ...

من مامانم گربه داشت از بچگي 😊

قبل به دنيا اومدن منم گربه داشت الان منو و خواهرم رو داره

خالم گربه داره ٤ تا بچه داره

اين نازايي كه اراجيفه اگه تحت نظر پزشك باشه هيچ مشكلي پيش نمياد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من خودم خیلی آدم عاطفی هستم

الان با حال مریض و سرما خورده از ظهر داشتم برای گربه های تو کوچه غذا میپختم 

یکیشون چه مال خودم،چه اونایی که بیرونن مریض و زخمی باشن

واقعا به هم میریزم، گریه ام درمیاد

کاش واقعا یه نهاد حمایتی برای حیوانات بدون صاحب بود

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
اها خوبه  ممنون که جواب دادید  منم یه بچه گربه هست میخوام بزرگش کنم

خواهش ميكنم

موفق باشين

دوستانی که پیشی دارید مبلها و روتختیتون داغون شده؟! (جدی این یکی از دغدغه هامه!)

تند تند ناخنش رو بگیری نه

ولی بلاخره خراش میده دیگه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706