2410
2553

میشه لطفا بگید هزینه ماهیانه نگهداری سگ یا گربه توی خونه آپارتمانی چقدره؟

خوراک و بهداشت و دامپزشک و همه چی؟

من گربه دارم

هر ٣ ماه ١ ميليون ٧٠٠ خرجش ميشه اين در حالت طبيعيه

اگه مريض بشه اين مبلغ ٢ برابر ميشه يا ٣ برابر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من گربه دارم هر ٣ ماه ١ ميليون ٧٠٠ خرجش ميشه اين در حالت طبيعيه اگه مريض بشه اين مبلغ ٢ برابر ميشه ...

میگم چه امپولی زدی بهش 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
2720
من گربه دارم هر ٣ ماه ١ ميليون ٧٠٠ خرجش ميشه اين در حالت طبيعيه اگه مريض بشه اين مبلغ ٢ برابر ميشه ...

مرسی. لطفا نژادش رو هم میگی.

ضمنا من کلا از کامنتهات حس خوبی میگیرم همیشه. برام جالبه که گربه هم داری. چون من هم این حیوون رو خیلی دوست دارم.

میگم چه امپولی زدی بهش 

امپول هاي چندگانه دارن 

انگل هاري قارچ و...

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خیلی زیاده

مخصوصا اگر حیوان مریض هم بشه

گربه ما مثلا فهمیدیم ناراحتی کلیه داره..و غذای مخصوصی باید بخوره که هزینه اش زیاده

از وقتی واردات غذا ممنوع شد و دلار بالا رفت هزینه ها زیاد شد

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2714

منم تریر داشتم هزینش شیش ماه یکبار تزریق آمپول که ۶۰ هزارتومن بود چندوقت یک بار قرص بود غذای مخصوص سگ فقط گرون درمیاد هرپاکت بزرگش دورو بر۱۰۰ الی ۱۵۰ تومنه که با شکلاتو این چیزاش ماهی درمیاد ۵۰۰. ۶۰۰

مرسی. لطفا نژادش رو هم میگی. ضمنا من کلا از کامنتهات حس خوبی میگیرم همیشه. برام جالبه که گربه هم دا ...

نژادش هيمالين هستش

مرسي عزيزدلم لطف داري❤️

منم تریر داشتم هزینش شیش ماه یکبار تزریق آمپول که ۶۰ هزارتومن بود چندوقت یک بار قرص بود غذای مخصوص س ...

شکلات برای سگ سمه و باعث مرگش میشه

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2706