2726
عنوان

اونایی که سگ و گربه تو خونه دارید یه لحظه میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1588 بازدید | 88 پست
وای اره. خیلی انرژی مثبت و منفی اطرافشون رو درک میکنن. من هیچوقت گربه نداشتم ولی خیلی از دوستام دارن ...

من سگ هم داشتم 

ولي خب شرابط گربه براي من راحتتره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره. حس میکنم سگ توجه زیادی میخواد. ولی گربه خیلی مستقلتره. 

من صبحا تا عصر اداره هستم

گربم توو خونه تنهاس

ولي سگ اصلا واينميسه خونه رو بهم ميريزه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من سه تا گربه دارم

ماهی تقریبا صد و خورده هزینشون میشه

چون نیمه وحشی نگهشون داشتم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
من صبحا تا عصر اداره هستم گربم توو خونه تنهاس ولي سگ اصلا واينميسه خونه رو بهم ميريزه

مسافرت چند روزه که بری مشکلی ایجاد نمیکنه تنها؟

اگر ظرف غذا و آبش اکی باشه البته

میتونم منظورت رو از نیمه وحشی بدونم؟

یعنی زندانی نیستن توی خونه اگه بخوان میتونن برن بیرون و برگردن

ناخناشون رو نچیدم چون خیلی بدم میاد از این کار

از درخت بالا میرن

پرنده شکار میکنن😁

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
مسافرت چند روزه که بری مشکلی ایجاد نمیکنه تنها؟ اگر ظرف غذا و آبش اکی باشه البته

تا حالا تنهاش نذاشتم من 

ولي يكي از دوستان ميگغت ٣روز گربشو تنها گذاشته اتفاقي نيفتاده

مرسی بابت اطلاعاتی که دادی 

خواهش ميكنم عزيزم❤️