2733
2739

من تا حالا نشده بیشتر از ۴نفر مهمونی بدم چون ۱ساله ازدواج کردم.حالا قرار برای اخر هفته مهمون بیاد برامون حدودا ۱۰نفرن بعد یکم رو دروایستی باهاشون داریم یه چیزی که سخت فکرمو مشغول کرده اینکه من مبلم یک دست ۷نفرس تعدامون زیاد جا نمیشیم 😳😳به نظرتون زشت نیست یه عده رو زمین بشینن یه عده رو مبل من ذهنم از دیشب درگیر این موضوع😥😶مسخرم نکنین😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

منم اخر هفته دور همی دارم بیست نفرن مهمونام گفتم یه عده مبل میشینن یه عده زمین دیگه چع کنیم

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

عزیزم صندلی های ناهار خوریت اگه به مبل هات میخوره بزار بعد مبلهاتم ببر نزدیک اشپزخونه مثل پشت اپن که بتونی صندلی هارم بیاری اونجا و زیاد جلب توجه نکنه

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

نه بابا قرار نیس ب تعداد مهمون ها مبل باشه اومدیم آدم ۲۰ نفر مهمون داشت اونوقت مبل ۲۰ نفره از کجا بیاره فکرت مشغول نکن 

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍