2733
2734
عنوان

یه تعداد مهمون پرجمعیت دارم بیاین 😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 33 پست
چرا دارم میزم ۴نفرس اینم ایده خوبیه فقط یکم صندلیاش باریکه مثلا پهن نیست یعنی مشکلی نداره؟

نه بابا الان همه زوجا جوون خونه هاشون کوچیکه و مبلاشون ۷ نفره زشت نیست اصلا 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
چرا دارم میزم ۴نفرس اینم ایده خوبیه فقط یکم صندلیاش باریکه مثلا پهن نیست یعنی مشکلی نداره؟

عزیزم این همیشه یادت باشه ابعاد خونه و وسایل داخلش فقط باید به اندازه ساکنین خونه باشه. اشتباه ما ایرانیا اینه که طوری وسیله میخریم که انگار صد نفر ادم تو اون خونه هستن. 

سعی کن تا جایی که میتونی خونسرد باشی و از مهمونیت لذت ببری. هر چی هم کم اومد مطمئن باش اگر مهمونات عاقل باشن درک میکنن که یه زوج جوون ممکنه نتونن پذیرایی این همه ادم باشن. 

اگه صندلی کم اومد از میز نهارخوری بزار. اگر ظرف کم اومد از ظرفهای دم دستیت بزار. اگه ریلکس باشی هیچ اتفاق بدی نمیفته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا دارم رو کیک فنجونی کار‌میکنم واسه دسر😂😂😂

چقد سخت میگیرید ب خودتون... راحت باشین بابا. خواهر منم مث شماس. اووو چند مدل دسر چند جور شام. خیییلی دست و دل باز و چشم دل سیر و آشششپزه واقعا. یکمم بهش حسودیم میشه از حق نگذریم🤪 با اینکه وضع مالی آنچاااان هم نداره اما برا مهمون کم نمیذاره.. حالا من😊😊😊اگه ی کیک درست کنم شوهر میگه نمیخاد ولش کن. یا میگه واااای چ کردی😳😳

امضا😛
فعلا دارم رو کیک فنجونی کار‌میکنم واسه دسر😂😂😂

منم گفتم کیک بپزم ولی فنجونی سخته دونه دونه من میریزم تو سینی تستر بعد میبرم ژله هم میزارم ولی اونا ساندیج اینا درست کرده بودن من موندم چی درست کنم تکرای نباشه

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2731