2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Lhوfsh

روز سوم پریودی

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2731

بستگی داره.مثلا برا تیرویید ها بهتره قبل ده صبح باشه.پرولاکتین ۱۲ ساعت ناشتایی میخواد.قبل ازمایش حتما ۳ ساعت قبلش بیدار باش ولی تحرک زیاد و استرس نداشته باس.کورتیزول سر ساعت ۸ صبح باید خونگیری بشی.۱۷ oH ۸ ساعت ناشتایی.بقیه ناشتایی نمیخواد.اما باشی بهتره

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
Lhوfsh روز سوم پریودی

پرولاکتین کی باید باشه؟؟ 

یه چکاپ کامل میخوام بدم هورمونی هم هست الانم روز دوم پریودم هستش میخوام بیینم کی باید برم ازمایش بدم ک جوابش درست باشه

این ماه دیگه ...
2740
پرولاکتین کی باید باشه؟؟  یه چکاپ کامل میخوام بدم هورمونی هم هست الانم روز دوم پریودم هستش میخ ...

شما روز سوم برو 

پرولاکتین و ذخیره فرقی نداره چ روزی باشه 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
بستگی داره.مثلا برا تیرویید ها بهتره قبل ده صبح باشه.پرولاکتین ۱۲ ساعت ناشتایی میخواد.قبل ازمایش حتم ...

یسری قبلا از ازمایشگاه پرسیدم گفت 48 ساعت قبلش نزدیکی نداشته باش و 2 ساعت قبل ازمایش حتما از خواب بیدار شده باشم و اینکه سینه هامم تحریک نشه!!! الانم پریود هستم میخوام ببینم دوران پریود باید برم یا بزارم تموم بشه بعد برم ک جوابش درست باشه

این ماه دیگه ...
چکاپ کامل و هورمونی میخوام بدم نمیدونم کی برم ازمایش .. الانم روز دوم پریودم هستش نمیدونم چه زمانی ب ...

آها

بگو دختر نمیدونی لال شو دیگه😑

از آزمایشگاه بپرس😟

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  
2706