2733
2734
عنوان

دعوا کردیم احترامی نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا 😐اخ دروغ اش چی اصلا نده فقط دروغ نگه باور کن تو این دوسال یکبار شوهرم نگفته پولم بدین یا حتی ...

واقعا خیلی پروئه....بابا ۵۰ میلیون دو سال پیش ارزشش خیلی بیشتر از ۵۰ تومن الانه یعنی چقدر نفهمن بعضیا 

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘
تو فامیل بود دیگه نمیشد بگیم مدرک بده😐اصلا پولش به درک این که دروغ میگه حرص درار 

یروز برید پیشش رو کنین دیگه

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2731
اسی خداروشکر شوهرت خوبه هر چند وقت یبار برو سر بزن خونت وظیفه فرزندیت بجا بیار نه بمون نه حرفی بزن س ...

به شوهرم بی احترامی شده حتی خودمم رغبت نمیکنم برم. رفت و امدم رو کم میکنم. ولیبه مامانم اینا گفتم همونطور که شما حقی به گردنم دارین منم حقی دارم و از بی ابرویی که بوجود اوردین نمیبخسشمتون. شوهرم هم پول بده هم بی احترامی ببینه هم پولشو نخواد فقط مونده سوارش بشین تو شهر بچرخوندتون. باز میگفت از داماد شانس نیاوردم.انقدر هوار زدم صدام درنمیومد

منم حس کردم اعتیاد داره یا بیکاره

یا دوست دختر داره!

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
به شوهرم بی احترامی شده حتی خودمم رغبت نمیکنم برم. رفت و امدم رو کم میکنم. ولیبه مامانم اینا گفتم هم ...

از داماد شانس نیاورده؟!خخخخ

خدایی بهترین داماد نصیبش شده هر کی بود دودمانشونو به باد میداد

2740
به شوهرم بی احترامی شده حتی خودمم رغبت نمیکنم برم. رفت و امدم رو کم میکنم. ولیبه مامانم اینا گفتم هم ...

واااااااااااای مامانت ازبابات بدتره...ببخشیدا خیلی بکنن خانوادت همون بهترکه نری بیای.اعصاب فولادی داری؟

باشوهرت برو عشق وحال کن بابا.

میگرفتی داداشتو مث....میزدی  میگفتی تا تو باشی دفعه دیگه حدتو بدونییی به شوهر من بی احترامی نک ...

شوهرم قران جیبی داشت گذاشت روی گوشی گفت خدایا من هیچ بدی به این اشخاص نکردم که اینجوری دلمو شکستن. خودت جوابشونو بده. بعد پیام داد به بابام که واگذارتون کردم به خدا. رفتم خونه بابام میگه جرات نداره ج بده واگذار میکنه. گفتم شعور داره حرمت نون و نمک حالیشه برعکس شما. وگرنه چی دارین بترسه ازتون. برای همین داداشم هر وقت شوهرم بیرون میرفتیم اینو هم میبردیم چیز میز میخرید براش.  حالا انقدر بی شرم و حیا شده

مامانم عقیده داره چون شوهرم داره باید تمام خانواده مامانم ساپورت کنه😒

داشته باشه شوهرت واسه خودشو زنو بچش داره اگه قراره بود بهمه بده ک دارا نمیشد

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
ناراحت بشه😒😒😒😒این روزا پولو ریال ریال مردا جون میکنن درمیارن ...دلار دلار تو زندگی خرج میشه...مگ ...

والا الان من نباید ناراحت بشم برداشت دروغ گفته😐😒

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
شوهرم قران جیبی داشت گذاشت روی گوشی گفت خدایا من هیچ بدی به این اشخاص نکردم که اینجوری دلمو شکستن. خ ...

متاسفم واسه همچین ادمایی 

شوهرتم یه جای کارش میلنگه ک انقد صبوره:////// 

2706