2737
2739
عنوان

وقتی میرین خونه مادرشوهر چه طور استقبال میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 199 پست

ما از طبقه بالامیریم به طبقه پایین (البته ۴۰ روز دیگه خلاصم)بعد ننش میدوه میره پا گاز!!فازشو نمیدونم چیه!!!منم از دور یه سلام الکی بهش میکنم تنها ام پامو نمیزارم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
دیگه بزرگتره میگه خونه خودشونه راحت باشن ایناهم بچه هامن آدم به پای بچش پانمیشه یا استقبال نمیره که ...

من هر دقیقه خونه مامانمم هم به پام بلند میشه هم دست میده هم میبوستم .. هم به پای شوهرم بلند میشه و دست میده .

احترام.بزرگی و کوچیکی نداره بعضی ها نفهمن !

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به درک اضلا برام مهم نیستن ...حیف جون و وقت  ادم نیست ازشون بگه ....بچه ه جدی میگم اصلا در موردشسون حرف نزنید من قبلا خیلی ازشون میگفتم اما فقط خودمو حرص میدادم الان انگار وجود ندارن در حدی که شوهرم میگه بریم و بیایم همین خونشونم میرم انگار یه روحم با هیچ کسی خرفی نمیزنم

2731

چه سوالی . باعث شد دقت کنم 😀

من مادر شوهرم دستش بند نباشه حتما میاد استقبال دستشم بند باشه من میرم پیشش سلام می کنم . بیشتر اشپزخونه هست داره غذا میپزه . ناراحت نمیشم چون می دونم اون غذا رو میخام بخورم .  برای خداحافظی ام میاد بدرقه . من راضی نیستم بیاد هوا سرده خب . اونم سنی ازش گذشته. 

در کل عزیزم سخت نگیر و زندگی کن . اومدن نیومدنش به استقبال شما چه تاثیری داره . بیخیال باش  .اینقدر مشکلات هست که به استقبال مادر شوهر فکر نکنی . 

دوستای گل در خواست دوستی قبول نمی کنم 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

من کلید خونشونو دارم ولی بازم زنگ میزنم بخواموبرم داخل مادرشوهرم خیلی پیره هشتاده تقریبا اصلا توقع ندارم جلو پام بلندشه جلو پا بچه ها خودش بلند نمیسه ولی من فقط سلام و دست میدم جاریام یکی خم میشه روبوسی میکنه دوتای دیگه خم میشن دستشو می بوسن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2738
مال من سالی یبار دوبار راه خیلی دوره  بعد که میرسیم خسته شب نخوابیدیم میگه ناهار باتوئه ها ببی ...

😆😆😆😆😆 واااییی خیلی خوب بود.بیچاره لحظه شماری میکرده تا برسی بفرستت پا گاز.حالا من درهمچین مواقع غذام خراب میشه😂😂😂😂😤😤😤

با بقیه اخلاقاش که مشکل دارم این یکی رو نداره شکر خدا ..ولی میاد درو باز کنه من دست میدم فقط ولی اون اصرار به بوس کردن رو شونه داره چه معنی میده من نمیدونم 😒 خودشم میدونه بدم میاد و یه بارم  فقط دست دادم رفتم کفشم در بیارم خودش گفت نسل جدید از بوس بدشون میاد دوباره اومد دست داد و شونم بوس کرد 😬😬😂 فازش درک نمیکنم خب دوست ندارم چیکار کنم  با دختراش اینجوری نیستا 😕

میخوان زیادی رو ندن بهتون مال منم همین بود بابا نمیدونم کمی اخلاق داشته باشن جونشون در میاد اما م ...

خب باز یه نفعی داره برای تو واسه ما که به ما که نمیده هیچی 

هر چی ام پدر شوهره داره بذل و بخشش میکنه به خواهر برادراش

اون بوسها کار خودشوون کردن تا ۵ چند سال هر برخوردی و تضمین کردن

آره خوااااهر میدونم ماهارو ک حتی زبانی هم محبت نکردن چی بگیم پس

بابای من خیلی عروس دوسته هروقت بیان عین پزوانه دورشون میچرخه سرشونو ماچ میکنه کلی عزیزم و گلم بهشون میگه

بابامومیبینم بعد میرم خونه پدرشوهرم ک تفم نمیندازه کف دستم دچار دوگانگی میشم 😂😂

مادرشوهر منم همینطوره. حتی بدتر! عید رفتیم خونه ش من با یه عالمه وسیله اومدم تو، با اینکه میدونست اومدیم، رفت الکی جلوی تلویزیون، مثلا دارم برنامه میبینم! اونم چه برنامه ای! تبلیغات! تا من رسیدم جلوی صورتش گفتم سلام، جوابم رو داد! البته مادر شوهر من کلا مشکل داره! همیشه یه بهانه ای داره برای بی احترامی و بی محلی. ایندفعه میگفت چرا نیم ساعت دیر تر از اون یکی پسرم که چند روز پیش اومده رسیدین! حتما دیر راه افتادین!  فکر کن 16 ساعت راهه! این به اون نیم ساعت گیر داده! هیچ وقتم تو راه زنگ نمیزنه یه سراغی بگیره که کجایین و مواظب باشین و... . تازه این دفعه ی آخری به برادر شوهرم گفته بود زنگ بزنه به ما بگه اگه دیرتر از 8 رسیدین راهتون نمیدم!!! به حایواینکه بگه اروم بیاین خطرناکه جاده! زنیکه ی روانی عقده ای. امیدوارم هیچ وقت جوری نشه مجبور شیم نزدیک مادرشوهرم باشیم. خدا خودش عاقبت من رو با این زن تدبیر کنه چون واقعا طاقتش رو ندارم. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!