2726
عنوان

وقتی میرین خونه مادرشوهر چه طور استقبال میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 199 پست
خیلی زحمت کشیدم تا شوهرم بچه ننه نباشه از اول که این نبود😅😅

خدا قوت پهلوان!   

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی یه برادر شوهر دارم زنش که هست جواب سلام نمیده 😐 زنش که نیست اووو سلام و دست و احوال پرسی .. فا ...

عزیزم خب خانومش ناراحت میشه دوست نداره ولی خودش خوشش میاد متاسفانه به نظر من به خاطر رضای خدا دیگه هیچ وقت بش دست نده. چون دست دادن با نامحرم خیلی گناهه و حق الناسه .کمترین عارضه اش این هست که جاریت را ناراحت و نگران میکنی چون بالاخره به گوشش میرسه

عزیزم خب خانومش ناراحت میشه دوست نداره ولی خودش خوشش میاد متاسفانه به نظر من به خاطر رضای خدا دیگه ه ...

عزیزم کاملا برعکس تو خانواده شوهر من اصلا براشون مهم نیست تنها کسی که روسری سر میکنه منم

جاریم به شوهر من دست میده .. شوخی میکنه .. بدون حجاب با لباسهلی تنگ جلوش میگرده ..

قبلا حتی روبوسی ام میکرد و شوخی دستی و .. شوهرم دید من بدم میاد دیگه گذاشت کنار .

در کل خانواده راحتی هستن براشون مهم نیست این چیزها برادر شوهرم با همه دختر خاله .. دختر دایی .. دست میده . 

کلا جاریم اخلاقش اینه و به برادر شوهرم یاد میده با من اینجوری رفتار کنه که منو جلو خانواده شوهر بد کنه بگه اون عروس خوبی نیست با برادر شوهرش خوب نیست ..

ولی من با برادر شوهرم خوبم خیلی ..

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
2728