2733
2734
عنوان

وقتی میرین خونه مادرشوهر چه طور استقبال میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 199 پست

بی خیال . اونم اومد تا لحظه اخر بشین رو مبل وارد خونه ک شد پاشو سلام بده وذبرو چایی بزار مثلن

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همه رو میرم اونجا از همون اول ک‌در باز میشه میاد  بلند بلند پسر منو نوازش میکنه فوری از بغلم میگیرتش تااااا وقتی بریم خونه

پسر که توی خونس خونه پر از امیده 😍💎 🏊🏻‍♀️شـــناگرم😎😍🏊🏻‍♀️
معمولآ میاد میبوسدم،۱وقتم دستش بند باشه من میرم چ اشکالی داره انگار مامان خودمه،سخت نگیر دختر

اره اشکالی نداره بعضی وقتا اما الان چند وقته پشت سر هم همینه کارش 

یعنی پشت سر هم هر وقت بریم

2728

دیگه بزرگتره میگه خونه خودشونه راحت باشن ایناهم بچه هامن آدم به پای بچش پانمیشه یا استقبال نمیره که مثبت فکر کن از راحتیه زیاد با شماست منظوری ندارن

خدایا شکرت 🙃
دقیقا مادر شوهره من آیفونو میزنه ما میریم بالا میبینیم دره واحد بسته !!! باز میکنه میره تو اشپزخونه ...

میخوان زیادی رو ندن بهتون

مال منم همین بود بابا

نمیدونم کمی اخلاق داشته باشن جونشون در میاد

اما من یک طرفه محبت و احترامش رو نگه داشتم پشیمون هم نیستم

بالاخره پیره و ثمره زحمتش رو دو دستی تقدیم ما کرده...پسرش پولاش و خونه اش

چون از نظر مالی واسه ما خوبه من دیگه با خودم حلش کردم که سرده رفتارش و به جهنم.......

2738

وقتی میرم از اول کوچه میبینم گلربگای رز دونه دونه افتاده، رد گلبرکا رو میگیرم تا دم خونشون، دست میبرم رو در میبینم بازه... در رو باز میکنم میبینم رو پله هاشون شمع های کوچیک روشن کردن...

میرم بالا و چشمم میافته به میز عسلی کوچیک که روش یه گل رز هست...

بعد مادرشوهرم از پشت بغلم میکنه و میبوستم و چند دقیقه ای تو بغل هم احساس آرامش میکنیم.

شما مادرشوهراتون اینجوری نیست؟؟؟

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

هههه تو خوه باشه ه خیلی خوبه عزیزم...من میرم خونشون میره تو حیاط ههههههههههه باسید بگردمک پیداش کنم اولا برام مهم بود میرفتم سلام میدادم الان میشینم رو مبل تا بیاد تو پذیرایی و سلام و علیک کنیم خخخخخخخخخخخ

مادرشوهر من رو مبل نشسته همین بلندم نمیشه گاهی اوقاتم تا میرسم‌میگه بیتااااااا برو شلعه‌ی گازو کم کن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

مادر شوهر من مياد بنده خدا با اون پاهاش دم در استقبال، اگه هم روزي نياد ناراحت نميشم، چون گناه داره. خودم كه هميشه بهش ميگم نيا ولي گوش نميده

ایشالله همه منتظرا مامان بشن😍😍😍😍
2706