2733
2734
عنوان

شوهر بد دل.. بد دهن.... شکاک ...خسیس ..کینه ای خانما بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2684 بازدید | 64 پست
منم حدسم همینه ماربزرگ همین بیماری رو داره، الان ۶۸ سالشه، زندگی شوهرشو و پنج تا بچشو تباه کرده. با ...

دوستم گرفتار یه بچه طفل معصومه 2 و نیم سالس

و دروغ چرا بزرکان خیلی پافشاری دارن این یبارو بره 

و اینک اصلا چیزی ب اسم مشاوره رو قبول ندارن 

میشه راهنمایی کنی ک ما جطور اثبات کنیم این اقا مشکل روانی داره

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
دوستم گرفتار یه بچه طفل معصومه 2 و نیم سالس و دروغ چرا بزرکان خیلی پافشاری دارن این یبارو بره  ...

درک میکنم

عزیزم یه روانشناس باهاش صحبت کنه در عرض یه ربع بیست دقیقه گفتگو اختلال رو شناسایی میکنه و میتونه تایید کنه. به نطرم دوستت شرط بذاره فقط به این شرط حاضرم برگردم که یه جلسه باهام بیاد پیش روانپزشک، فقط یه جلسه

قبلش با اون پزشک یا روانشناس دارای مجوز و مطب صحبت کنه و شرایط رو کامل توضیح بده و بگه میخوام اگر مشکل رو تشخیص دادید یه گواهی بهم بدید که در صورت لزوم بتونم حضانت بچه رو از این آدم بیمار بگیرم. بعد اگه رضایت داد با هم برن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا  ادم نرمالی نیست شوهرش  ب زمین زمان شک داره  فک میکنه مردم همه ب زنش نظر دار ...

عزیزم این یه مریضیه روانیه

شکاکه

حتما باید بره روانپزشک ،هم دارو بخوره هم روانکاوی بشه  

کسی که به این شدت شکاکه با رفتار خوب بهتر نمیشه

معمولا هم ارثی هس

اینقد خوب باش که رفتنت بزرگترین مجازاتشون بشه
2731

طلاق فقط طلاق

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

شوهر ایشون اختلال روانی پارانوئید دارن.‌ کارای طلاقش بکنه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
متعجبم فاز اینایی که میگن این مرد درست میشه و فلان چیه؟!!! بابا طرف تا ته خط رفته، ۶ ساله زنشه، همه ...

فاز خاصی ندارن درهرصورت این زنو شوهرش بالاخره حتی کوچکترین جرقه عشقی بین اینهاوجودخواهد داشت ک منجرب زندگی سه نفره شده تا آخرین مرحله نبایدامید رو ازدست داد و خداوند پاداش تمام زحمات زنی ک دربرابر مشکلات همسرمستحکم وایساده رو خواهد داد و این یک نوع جهاده ک زن دربرابر مشکلات یک مرد ایستادگی کنه و نکته آخر اینکه تو فکر تربیت فرزند خودش با بهترین نحو ممکن شه ایشالا مشکلشان بایک روانشناس مجرب حل شه

2740

به امید درست شدن اینجور آدما باهاشون سر نکنید.یا قبول کنید همینیه که هست و بسوزید و بسازید یا جدا بشید.پارانوئید درمان شدنی نیست.اونایی که میگن برو مشاوره.کسی که به خواهر خودش بی اعتماده و نمیذاره اونجا بره به مشاور اعتماد میکنه؟

فاز خاصی ندارن درهرصورت این زنو شوهرش بالاخره حتی کوچکترین جرقه عشقی بین اینهاوجودخواهد داشت ک منجرب ...

واقعا نمیدونم چی بگم به این طرز فکر.بعد به ظر شما ایا بچه در چنین محیط خانوادگی خوب میتونه تربیت بشه و رشد کنه؟؟درسته ک طلاق بد.اما همونم خدا گذاشته برای این جور مواقع که طرف خودشو از یه جهنم واقعی نجات بده نه اینکه بشینه و خودش و فرزندش و شاید فرزندهای بعدی که با موندنش ممکنه به دنیا بیاند رو نابود کنه فقط برای اینکه جهاد کرده باشه.!!!

از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد ... امام علی (ع)
واقعا نمیدونم چی بگم به این طرز فکر.بعد به ظر شما ایا بچه در چنین محیط خانوادگی خوب میتونه تربیت بشه ...

متوجه نیستی شما ..یک زن میتونه همه جوره اعتماد شوهرشو جلب کنه رک وپوست کنده میگم این خانوم خودشم مقصره بلدنبوده این بی اعتمادی شوهرشو تصحیح کنه مردا بعضی وقتا دوس دارن همسرشون تابع اوناباشن بعد کم کم خودشون خجالت زده میشن وخانومه میتونه ب خواسته هاش برسه البته قبلا هم گفتم زمان میبره

کسایی ک نظرات بنده رو نمیپسندن یک دو دوره ای روانشناسی تحصیل بنمایند شاید ک آگاه شوید     ...

شما اگه روانشناسی خونده بودید میدونستید یه سری مشکلات آدما مربوط به اختلال های روانیه و ربطی به رفتار دیگران نداره، کسی که سرطان داره هرچقدرم اطرافیانش خوب باشن شفا نمیگیره مگر اینکه بره تخصصی درمان کنه. اختلال روانی پارانوئید هم یه بیماریه که با رفتار دیگران خوب نمیشه.

ایشون نیاز به درمان و مصرف دارو دارن اما مشکل اینه که بیمار سرطانی چون خودش داره درد میکشه میره دنبال درمان اما این فرد دیگران رو عذاب میده و قبول نداره مریضه چون ذهنی که باید تشخیص بده من بیمارم به دلیل بیماری قوه تشخیص نداره و در نتیجه کنارش موندن منجر به نابودی خودت میشه نه درمان اون

این جهاد و اینا هم مال وقتیه که طرف روبرو نرماله حالا یه کم بدخلقه مثلا نه اینکه اینجور بدبینی و ... . خدا طلاق رو گذاشته واسه همین مواقع. شما اگر وضعیت خانواده مادربزرگ من و بچه هایی که تو خونش بزرگ شده میدیدی متوجه میشدی تربیت بچه زیر سایه چنین والدی چه عواقبی داره

متوجه نیستی شما ..یک زن میتونه همه جوره اعتماد شوهرشو جلب کنه رک وپوست کنده میگم این خانوم خودشم مقص ...

عزیزم مشکل داریم تا مشکل.به نظر من و تمام روانشناسان کسی که مشکل پارانوئید داره خوب بشو نیست و چه بسا با گذشت زما بدتر هم میشه مگر اینکه خوش قبول کنه که بیماره و به روانپزشک مراجعه کنه و دارو مصرف کنه که اون هم تا حدودی این بیماری رو کنترل میکنه اما درمان قطعی نه.بنابر این این خانم دوتا راه حل بیشتر نداره.یا این موضوع و قبول کنه و تا اخر عمر بسوزه و بسازه.یا تا جونه و اول زندگیشه خودشو نجات بده و جدا بشه.

از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد ... امام علی (ع)
شما اگه روانشناسی خونده بودید میدونستید یه سری مشکلات آدما مربوط به اختلال های روانیه و ربطی به رفتا ...

خانم محترم شما درست میگی معلومه درصد مطالعات تو چ سطحی ک برمیگردی میگی اگه روانشناسی خونده باشید نیازی ب توضیح ندارم ک من کارشناسی فلامنوبمان دارم...افرادی مثل شما سطح علمی بالایی ندارید یکم مطالعه کنید..من دارم فرمایش میکنم این رابطه نمی بایست طلاق پایان بخشش باشه بلکه راه های زیادی جلوی پای این دوعزیزهست و مشکلشان از دوطرف نشات میگیره..حالابفرمایید مخالفت کنید سعی کنید ب جای آتیش سوزاندن آن را خاموش کنید..