2737
2739
عنوان

شوهر بد دل.. بد دهن.... شکاک ...خسیس ..کینه ای خانما بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2684 بازدید | 64 پست
دوستت دقیقا چرا مونده به پای این روانی پاشه بره تا نکشتش بچه رو بذاره بره 

بچه داغون میشه ک 

هنوز 2 سالو 5 ماهشه 

تا الانم بخاطر بچه اش مونده ولی الان دیگ ب چونش رسیده

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون میگن  معتاد نیست  ولی شراب خوره  خیانتم اصلا نمیزار دست ب گوشیش بزنن چ برسه ب ...

شراب به چه صورت میخوره؟از ایناس که هرروز مست کنه یا تفریحی از اون مشروب گرونا بخوره؟

2728
شراب به چه صورت میخوره؟از ایناس که هرروز مست کنه یا تفریحی از اون مشروب گرونا بخوره؟

ن تفریحی میخوره 

خوب محبتم نمیکنه بخدا دوستم از همه لحاظر سرتره داغونش کرده

میگم زمان میبره منتهی تلاش میخواد ک اعتماد جلب شه هر چقدرم بی اعتمادی کنه بالاخره اون یه زنه مردا مثله بچه ها میمونن باید قلقش تا الان دستش میومده..احتمالا دوستت ب این چیزا فکرنکرده

ن تفریحی میخوره  خوب محبتم نمیکنه بخدا دوستم از همه لحاظر سرتره داغونش کرده

به جز خوشگلی دیگه از چه جهاتی دوستت سرتره؟

درسته که شوهرش یه سری مشکلات تو رفتارش داره ،ولی دوستت هم بی تقصیر نیست.شوهرش هرچی گفت این سر خم کرد که الآن به این وضعیت رسیده.

چون بچه دارن بهش بگو تلاش کنه برای از سرگرفتن یه رابطه خوب و عاشقانه با شوهرش ،تحت نظر مشاور .اگر موفق نشد بعدش میتونه به طلاق فکر کنه.

2740
میگم زمان میبره منتهی تلاش میخواد ک اعتماد جلب شه هر چقدرم بی اعتمادی کنه بالاخره اون یه زنه مردا مث ...

ن بابا  ادم نرمالی نیست شوهرش 

ب زمین زمان شک داره 

فک میکنه مردم همه ب زنش نظر دارن 

فک میکنه همه علیه خودشو خانمشن 

دمپایم دم در جاب جا میشه فک میکنه کسی اومده

تهمت عین اب خوردن میزنه 

بد از 6 سال همکاری گوش دادن حرفاش شد اینک خونه خواهرش نمیزاره بره هنوزم گوشی لمسیو این برنانه های ک گفتمو نداره

به جز خوشگلی دیگه از چه جهاتی دوستت سرتره؟ درسته که شوهرش یه سری مشکلات تو رفتارش داره ،ولی دوستت ه ...

الان ک میخاد مشاوره بره 

ولی خب میگ درست بشو نیست راستش ما کلا فرهنگ طلاق ب اون صورت خانواده ها و اقوام ها جا نیفتاد واسه همون از اول کسی پشتشو نگرفت  الانه ک فهمیدن چی شده میخان کمک کنن همچیو سپردن دست خودش 

خوشگلی صبوری معرفت اخلاق  چی بگم والا 

متعجبم فاز اینایی که میگن این مرد درست میشه و فلان چیه؟!!!

بابا طرف تا ته خط رفته، ۶ ساله زنشه، همه جوره به حرفشه، ازش بچه دار شده هنوز میگه با جابجای دمپایی دم در بدترین تهمت ناموسی رو بهش میزنه....

عزیزان باید پذیرفت همه آدما درست بشو نیستن، نمیگم هرگز اما خب تا وقتی این مرد خودش به مشکلش اعتراف نکنه و از ته دل نخواد حلش کنه و پیش روانپزشک و روانشناس نره چندین جلسه و دارو مصرف نکنه مشکل این زوج حتی کمتر هم نمیشه. تا این اتفاقات بیفته هم حتی اگر شدنی باشه که با این همه محدودیت این خانم اینطور به نظر نمیرسه، دیگه عمر و جوانی و روح و روان این زن تمام شده، قرار نیست قربانی درست کردن یه آدم عمیقا بیمار بشه کسی که حتی اگر اون درست شد زنش دیگه یه فرد نرمال نباشه

اگر میخواید در حقش خواهری کنید بگید جدا بشه و از یه مشاور حقوقی یا وکیل مشورت بگیرید که بگه چجوری اختلال روانی شوهرشو به دادگاه ثابت کنه و حصانت بگیره ازش. بچه دختره یا پسر؟

متعجبم فاز اینایی که میگن این مرد درست میشه و فلان چیه؟!!! بابا طرف تا ته خط رفته، ۶ ساله زنشه، همه ...

پسره 

والا چی بگم  باید با مشاوره حقوقی حرف بزنه 

خود دوستم احتمال میده شوهرش دچار اختلال پارانوئیده 

پسره  والا چی بگم  باید با مشاوره حقوقی حرف بزنه  خود دوستم احتمال میده شوهرش دچار ...

منم حدسم همینه

ماربزرگ همین بیماری رو داره، الان ۶۸ سالشه، زندگی شوهرشو و پنج تا بچشو تباه کرده. با اینکه زنه و نمیتونه مثل یه آقا اعمال فشار کنه و از این آقا هم خفیفتره و الان ۴۰ ساله داره دارو مصرف میکنه   

2706