2737
2739

برای اونایی که بار اولشونه.اگه حوصلشو دارید کامل بخونید ۴ تا دو رکعت به نیت  نماز شبه که عین نماز صبحه.دو رکعت نمازشفع رکعت اول حمدو توحید و ناس.رکعت دوم حمدو توحید و فلق.بعدم یک رکعت وتر که حمدو سه تا توحید و ناس و فلق.تو قنوتتون ۴۰ تامومنو دعا کنید و۷۰ تا استغفرالله.۳۰۰ تا العفو.بعد از نمازم تسبیحات حضرت زهرا بفرستید.اگرم نتونستید فقط شفع و وتر و بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگی چه جوریه

نماز شب مجموعاً یازده ركعت است:

هشت ركعت که مانند نماز صبح خوانده می‌شود یعنی چهار تا دو ركعتی به نیت نماز شب است.

رکعت اول: يک بار سوره حمد + يک بار سوره قل هو الله احد + ركوع + سجده
رکعت دوم: يک بار سوره حمد + يک بار سوره قل هو الله احد + قنوت + ركوع + سجده + تشهد + سلام.

دو ركعت نماز شفع

بهتر است در ركعت اول آن بعد از حمد، سوره ناس و در ركعت دوم بعد از حمد، سوره فلق خوانده شود.

یك ركعت نماز وتر

بعد از حمد سه بار سوره توحید و یك بار سوره فلق و یك بار سوره ناس بخوانیم و می‌توان یك سوره تنها خواند، سپس دستها را برای قنوت به سوی آسمان بالا می بریم و حاجات خود را از خدا می خواهیم.

برای چهل مؤمن دعا می كنیم؛ چهل بار بگویید ( اَللّهُمَّ اِغْفِر لِلْمومِنینَ وَ اَلْمومِناتْ وَ اَلْمُسلِمینَ وَ اَلْمُسلِماتْ ) و طلب مغفرت می كنیم و هفتاد مرتبه می‌گوییم: «استغفرالله ربّی و اتوبُ الیه».

از پروردگار خود طلب آمرزش و مغفرت می كنیم و به سوی او بازگشت می‌نمایم.

آن گاه 7 بار می گوییم «هذا مقامُ العایذٍٍِ بكَ منَ النّارِ»؛ (این است مقام كسی كه از آتش قیامت به تو پناه می برد) و بعد از آن 300 مرتبه می‌گوییم: «العفو» و سپس می‌گوییم: «ربّ اغفرلی و ارحمنی وتُب عَلیَّ انّكَ انتَ التّوابُ الغفُورُ الرّحیم». و سپس ركوع + سجده + تشهد + سلام.

در پایان نماز شب تسبیحات فاطمة زهرا (س)  (34 مرتبه، الله اكبر، 33 مرتبه، الحمد لله و 33 مرتبه، سبحان الله) را میگوییم

نماز شب مجموعاً یازده ركعت است: هشت ركعت که مانند نماز صبح خوانده می‌شود یعنی چهار تا دو ركعتی به ن ...

عزیز همیشه برام سواله اون قسمت که تو قنوت برای ۴۰ نفر دعا میکنیم حتما باید اسم ببریم یا فقط ۴۰ بار ذکر اللهم اغفر ... رو بگیم کافیه؟

بزرگ مرد تاریخ ایران ،سردار من ،حاج قاسم شهادتت مبارکت باشد سردار، ایرانم یتیم شد و طعم یتیمی را چشیدم 😭...لطفا برای شادی روح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یه صلوات بفرستین🌸
2738
عزیز همیشه برام سواله اون قسمت که تو قنوت برای ۴۰ نفر دعا میکنیم حتما باید اسم ببریم یا فقط ۴۰ بار ذ ...

هر کدوم راحت تری.من راحت ترم اسم ببرم.نمازشب هیچ محدودیتی نداره چون مستحبیه.ببین چجوری راحتی و باعث میشه بیشتر دلت بخواد بخونیش😊

در ساده ترین حالت میتونید یه دو رکعت مثل نماز صبح بخونید به نیت شفع و یه رکعت هم ساده تو قنوت هم هرچ ...

بله دستتون درد نکنه اتفاقا اومدم الان بنویسم که زحمتشو کشیدید

دوستان خواهشا برای منم دعا کنید باردار شم یکی از ته دلش دعام کنه خسته شدم دیگه😔

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
دوستان خواهشا برای منم دعا کنید باردار شم یکی از ته دلش دعام کنه خسته شدم دیگه😔

عزیزم انشاءالله جمعه عیدیتو از حضرت محمد بگیری به همین وقت و اذانی که صداش میاد.

عزیزم انشاءالله جمعه عیدیتو از حضرت محمد بگیری به همین وقت و اذانی که صداش میاد.

مرسی خانومی چه خوب گفتی اشکام اومد انشالله خدا مراد دلتو بده مهربون

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2706