2737
2739
عنوان

اگه هفته ای یه بار نرید خونه مادرشوهرتون شوهرتون بهتون غر میزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 90 پست
سر این که دیر بشه اونجا رفتن؟ 

نه سر اینکه بعضی وقتها میگم نمیرم خونتون. ولی مثلا اگه خیلی دیر بریم ناراحت میشه که خب منم میخوام خانوادمو ببینم. یکم زودتر بریم بیشتر ببینمشون. ما راهمون دوره مثلا میریم یه ظهر تا شب میمونیم اگه عصر یا نزدیک شام برم ناراحت میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ک قهرم یعنی شکرخدا اگه بزارن ولی قبلا یک روز نمیرفتم شوهرم میگفت  دلشوت تنگ شده , یا برو سربزن ,یاهرچیز دیگ , اگ آروم جواب میدادم  جوگیرمیشدو میخواست بزور منو بفرسته ولی وقتی صدامو میبرم بالا و میخوام بحث کنم خودش ساکت میشه و میفهمه حرف بیخودی زده ,  الانم ک قهرم بهونه بچه رومیکنه , هی میگ دلشون واسه بچه تنگ شده بده ببرمش میدونی ازکی ندیدنش ( فقط دو روز ندیده بودن )

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2728
هنوز مجردم ولی حس میکنه شوهرم نگفته خودم میرم خونه مامانش نمیدونم حس میکنم خیلی دوسش دارم😎😁

انشاالله همینطور میشه.

یاد خودم افتادم،همیشه فکر میکردم ازدواج کنم عاشق مادرشوهرم میشم  اونم منو دوست خواهد داشت

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
الان ک قهرم یعنی شکرخدا اگه بزارن ولی قبلا یک روز نمیرفتم شوهرم میگفت  دلشوت تنگ شده , یا برو س ...

آره این مردها متاسفانه گاهی به داد نیاز دارن با زبون خوش حالیشون نمیشه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2738
خونه مامان خودت هر چقدر میری اونجام برو

من اونجا هم دبر به دیر میرم اما مثلا فامیلمون مهمونمون میکنن یا مامانم میاد خونم اونجا میبینمشون شوهر حسودم میگه تو مامان باباتو بیشتر میبینی 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
آره این مردها متاسفانه گاهی به داد نیاز دارن با زبون خوش حالیشون نمیشه. 

شوهد من عادت داره ,درهمه موارد باید دادبزنم , وگرنه میخواد بزور حرف خودشو ب کرسی بنشونه...  منم خداروشکر کم نمیارم ,   داد زیاده یجوری نگاش میکنم  درجا ساکت میشه

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2706