2726
عنوان

اگه هفته ای یه بار نرید خونه مادرشوهرتون شوهرتون بهتون غر میزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 90 پست
احساس نمیکنید این موضوع پدرش دراومد بس تاپیک کردید راجع بهش😏🤚

آخه میخوام بدونم کسی عین شوهر من این اخلاق گند رو داره

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

نه بابا.خدا خیرشون بده انقد آدمای رو اعصابی هستن که شوهرم خودش ترجیح میده خیلی زود به زود همو نبینیم.البته خیلی دوسشون داره ها بینهایت هم احترامشون نگه میداره منتها یه اخلاقای خاصی دارن که به نظرم شوهرم از رو تدبیر این کار میکنه.

هرچند اونام 2 ماه یه بارم بچه هاشونو نبینن ککشون نمیگزه  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه  هر وقت حال و حوصله و وقتش رو داشته باشیم میریم نداشته باشیم نمیریم

از ما انگار یه قانونه سه ساله خستم کرده همشم باید من باهاش برم. 

2728

اگر مادرشوهر بپزه و بیاره جلوت تیکه نندازه و حرفی نزنه که ناراحت بشی  هرشبم بری عیب نداره  منکه راحتم اونجا بلند آواز میخونم صداهای ناموزون در میارم  ژیمناستیک میزنم جلو مادرشوهرم  ،خواهرشوهرمم میخنده  میگه کاشکی منم مثل تو خونه مادرشوهرم انقد راحت بودم

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

اره بابا ی روز دیر شه شوهرم میگه خیلی دلم تنگ شده و میگه الان دو هفتس نرفتیم خونه بابام حالا همش ۸ روزشده که نرفته!! بعد موقع اماده شدن انقدر غر میزنه که بدو دیر شد حالا تازه ساعت ۶ عصره بعد خودش میزاره خونه مامانم اینا ساعت ۹ و ده میاد بهش میگم چطور اون موقع دیر نیست الان ساعت ۶ دیره خلاصه این میشه که هردفعه با همین مقدمه دعوا شرو میشه

اره بابا ی روز دیر شه شوهرم میگه خیلی دلم تنگ شده و میگه الان دو هفتس نرفتیم خونه بابام حالا همش ۸ ر ...

خب همین دیگه آفرین واسه خونه بابای منم مثلا واسه نهار دعوتیم اینقدر آهسته آهسته به خودش ور میره 3 میرسم اونجا همه دارن از گشنگی میمیرن 

نه فقط اوایل نامزدی اصرار داشت زیاد برم بعد خودش رفتاراشون رو دید و دیگه اصرار نکرد بعدشم‌ماهی یکبار در حد سر زدن میرفتم الان دو ماهی میشه نرفتم خودشم تا کار نداشته باشه نمیره 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706