2737
2739
😐نا امید نباش بدنت با استرس باردار نمیشی فقط دوماهه هاااا چند ماه اقدام باش بعدش خبرشو بهم بده دلم ...

ماه قبل به شدت استرس داشتیم هر دو

اما این ماه ریلکس بودیم کلا من الان استرس گرفتم دیگ 

چشم حتما تو همین تاپیک ریپلای میکنم خبر میدم عزیزم ممنون ک وقت گذاشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک نکنم دوقلو باشه ...بازم اونو نمی تونم دقیق بگم ..هرچی به دلم بیفته برام روشنه  دوقلو اگه زی ...

میشه منم بگی

چن تا بچه میارم با چ جنسیتایی ب ترتیب بگو لطفا

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2731
فک نکنم دوقلو باشه ...بازم اونو نمی تونم دقیق بگم ..هرچی به دلم بیفته برام روشنه  دوقلو اگه زی ...

و آخرین سوالم .نزدیک بارداریم یا دور؟؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اخه دکترم گفت آزمایش ک ضرری نداره. زودتر بدین بهتره..اگ خوب باشه ک خیالتون راحت میشه ..اگ ن هم ک پرو ...

نمی‌دونم والا دکترام همه پولن فقط ...اگه عجله داری بده بازم مشکلی نداری صبر کن چون تازه اقدام کردی

رااااستی چیز های گرم بخور دارو های گیاهی گرم ...رازیانه و گردو  و و یه شیرینی داریم به ایم گر این عکسشه بزار بجوشه مثل چایی بخور 

غذاهای سرد نخور زود باردار می شی

این گر بهش میگیم نمی‌دونم شما چی می گید بهش 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
2738
میشه منم بگی چن تا بچه میارم با چ جنسیتایی ب ترتیب بگو لطفا

عزیزم این دیگه حس ششم نمیشه اون دست خودته فدات ...خودت چند تا دوست داری؟

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
عزیزم این دیگه حس ششم نمیشه اون دست خودته فدات ...خودت چند تا دوست داری؟

دوس دارم جنسیتاشونو بدونم

اولی و دومی هم بگی کافیه

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
نمی‌دونم والا دکترام همه پولن فقط ...اگه عجله داری بده بازم مشکلی نداری صبر کن چون تازه اقدام کردی ...

نمیدونم چیه گر..از رو عکسم نمیتونم تشخیص بدم متاسفانه 

اما حتما عسل و کنجد و خرما زیاد میذارم تو برنامه غذایش 

2706