2737
2734
انشالله ک اینطور باشه 😔 اخه دکترم بهم گفت بدنت و تخمکات عالیه حتما زود میشی.. اون ماه ک نشد برا ش ...

من  خودم فقط به یه بار بار دار می شم ...چن ماهی کاندوم جلوگیری داشتم  بعدش ول کردم تا پنج شش ماه نشدم بعدش باردار شدم 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله ک اینطور باشه 😔 اخه دکترم بهم گفت بدنت و تخمکات عالیه حتما زود میشی.. اون ماه ک نشد برا ش ...

آزمایش نده الان ..یه چند ماهی اقدام داشته باش بعدش برو آزمایش بده

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
من  خودم فقط به یه بار بار دار می شم ...چن ماهی کاندوم جلوگیری داشتم  بعدش ول کردم تا پنج ...

منم کل خانوادم اینطور بودن همون ماه اول باردار شدن ..کلا بدنامون قویه دوقلو هم داریم 

اما من موندم چرا نمیشه الانم ک کلا نا امید شدم دیگ ک این ماهم خبری نیست😢

2738
چندساله.اسمم منصوره

این ماه نیستی ...اما حسم میگه باردار میشی ...به خدا توکل کن اصرار نکن فقط بگو خدایا هرچی خیرم باشه همون بهم بده حتما میشی عزیز ...حسمم میگه پسره

آزمایش نده الان ..یه چند ماهی اقدام داشته باش بعدش برو آزمایش بده

اخه دکترم گفت آزمایش ک ضرری نداره. زودتر بدین بهتره..اگ خوب باشه ک خیالتون راحت میشه ..اگ ن هم ک پروژه درمان زودتر شرو میشه چن ماه الکی نمیگذره

این ماه نیستی ...اما حسم میگه باردار میشی ...به خدا توکل کن اصرار نکن فقط بگو خدایا هرچی خیرم باشه ه ...

این ماه آره نیستم.میشه بگین دوقلو میشه یانه؟خیلی دعا میمنم بشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
منم کل خانوادم اینطور بودن همون ماه اول باردار شدن ..کلا بدنامون قویه دوقلو هم داریم  اما من م ...

😐نا امید نباش بدنت با استرس باردار نمیشی فقط دوماهه هاااا چند ماه اقدام باش بعدش خبرشو بهم بده دلم روشنه

ميشه منو بگي لطفا. فاطمه  ٥ سال و نيمه منتظرم

آخی انشالله بزودی شمام مادر میشی جاریم بعد ۱۲ سال الان ۳ تا پسر داره

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
این ماه آره نیستم.میشه بگین دوقلو میشه یانه؟خیلی دعا میمنم بشه

فک نکنم دوقلو باشه ...بازم اونو نمی تونم دقیق بگم ..هرچی به دلم بیفته برام روشنه 

دوقلو اگه زیاد جلو گیری داشته باشی میشه یا ارثی

2706