2733
2739
یعنی حقوق بگیرن😳😱 عاقا من میخوام همکاری کنم کجارو باید امضا کنم!!!    

😂😂😂 منم همینطور

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
فداااتم عشقم😘😘 پسرگلیم هنو نیومده چقدخاطر خواه داره😉

اره اولیشم من❤❤❤

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😅😅اره اتفاقا یادم افتاد بعدش ک گفته بودی عقد نبودیم ولی چ جرئتی داشتی تو واقعا😅  نامزد بود ...

جرات نمیخواست 

من با خودم رو راست بودم و میدونستم آماده ازدواج نیستم

همخونه بودیم 

ما نامزدی نداشتیم

یهو رفتیم عقد دایم کردیم 

قبلش سه سال به خواست خودم محرم و هم خونه بودیم هیچ جا هم ثبت نشده بود

الان هم الحمدلله خوبیم و چیزی فرق نکرده 

خونه جدید گرفتیم و سرگرم اونیم

عروسی اینا هم نگرفتیم که درگیرش بشیم

😁
2742
@nazaniiiin     من همیشه امیدوارت میکنم یا نا امید لعنتی؟😂😂😂😂😂

سلاام عزيزدلم

😍❤️❤️❤️فداات شم

قضيه استارتر هم يه سوتفاهم بوود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
میشناسمتون اکثرا باهاتون موافقم

ممنونم عزيزدلم❤️😍😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
منم ناامیدت کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟ راستشو بگو 🥴🥺

نه گل من

قضيه استارتر هم با هم صحبت كرديم يه سوتفاهم بود كلا😍😍❤️❤️

@nazaniiiin     ازت خوشم میادنازنین جان خیلی های دیگه روهم زیاددیدمشون توی تاپیک ها ...

سلام گل من

قربونت برم گلم خوشحالم ك همچين حسي بهم داري❤️❤️😍😍😍

2738
جرات نمیخواست  من با خودم رو راست بودم و میدونستم آماده ازدواج نیستم همخونه بودیم  ما ن ...

من  شخصیت  خودساخته  و مستقل شما رو خیلی دوست دارم . و از نظراتی که که میدید میشناسمتون.

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    
سلام گل من قربونت برم گلم خوشحالم ك همچين حسي بهم داري❤️❤️😍😍😍

نظرات شما اکثرا با نظرات من یکی هست برای همین میشناسمتون و ترجیح میدم نظرتون رو لایک کنم تا دوباره خودم بنویسم(یک شیرازی می باشم)😁

ممنونم  لطف دارید

خواهش می کنم. خیلی دوست دارم مثل شما مستقل بشم.تا حدودی هم موفق شدم ولی متاسفانه هنوز کار پیدا نکردم.

2706