2733
2734
عنوان

خانواده شوهرهاي شما هم سرد هستند و بي عاطفه

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 146 پست
صداشو نو ضبط کن 

فایده نداره بیشتر کلیپ میفرسته مثلا همش راجب عروس که عروس دم عید اومده خونه تکونی یا داره راجب هروس مادرشوهر میگه ولی به نفع مادرشوهر یا نامه مادرشوهر به عروس نمیدونم تو نت دیدی یانه اونو برا من میفرسته یا یه متن بلند بالا میده که مثلا زحمت کشیده برا پسرش ولی مثلا متن واتس اپی هست کارها این مدلی میکنه  بعد که بهشوهرم حرفی بزنم میگه واااا منطوری نداشتم تو گروه بود منم فرستادم برا زنت یکم بخنده 😭دروغ میگه ولی ..... یا اینکه اولها میومد یه عکس از منو شوهرم داشت کنارهم نشسته بودیم تو تولد بچه دخترش میومد منو کات میکرد از کنار شوهرم عکس شوهرم تکی میذاشت رو پروفایل بعد که بهش گفتم گفت گفتم شاید شوهرت بدش بیاد عکست بدار دروغ میگفت بازم چون با من بد عکسم نصف کرد از کنار شوهرم‌..... یا زنگ میزد تیکه میزد منم جواب زنگهاش دیگه نمیدم مثلا پیام میدم دستم بنده کارم داشتی ندیدم زنگ زدین اینا .... اینکارو میکنم جدیدا .... یا مثلا دخترش خو شاغل بود البته خصوصی کار میکرد نه دولتی بعد میدیدم شیرخشک میده با شیر خودش بعد من حامله ام اونبار جلو شوهرم به ما میگفت شیر خشک نمیداد نه سر سومی حامله شد اون یکی از شیر گرفت حالا اون یکی یکسال هشت ماهش سومی گیرش اومد بعد من گفتم کجا از روز اول شیرخشک دادش مگه کوتاه میومد دختر همش میگفت نه مثلا بهش میگفتم میرفت سرکار شیرخشک میداد دست مادرشوهر بهش بده میگفت نه یعنی هیچ شیر مادر ندادش گفتم چرا دادش ولی شبها شیرخشک میدادش بعدم مدرسه میرفت شیرخشک میخورد مگه کم میورد حرف خودش باز میزد ... یا مثلا مادرشوهر دخترش چهارتا بچه داره میگفت من رفتم حمامش دادم یعنی بچه دخترش تازه دنیا اومده بعد گفت یعنی مادرشوهر دخترش گفته من هیچ بچه هام دنیا اومدن حمام‌ مدادم دادم دست خواهرشوهرم همش حمامشون داده حالا چهارتا بچه داره 🙄 مادرشوهر دخترش..... منم دیگه زورم اومد گفتم مادرشوهرش چخارتا بچه داره بعد تا حالا بچه حمام نداده 

فایده نداره بیشتر کلیپ میفرسته مثلا همش راجب عروس که عروس دم عید اومده خونه تکونی یا داره راجب هروس ...

بعد من فقط مادرشوهرم نیست پدرشوهرمم پشتش هست اونم پر میکنه علیه من بعد دوتا باهم اذیت میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خوزستانی هستن... اره بخدا منم ادم اینقد دور رو بدجنس ندیده بودم ... من اصلا خانوادم ندیدم با ک ...

مثل خودمي. فكر كنم قرهنگشون اين هست و براي خودشون عادي هست. اخه خانواده شوهر من همشون اينجوري هستند و واقعا همه پشت تلفن همچين قريون صدقت شوهرم ميرن كه فكر ميكني چقدر يا عاطفه هستند. 

مثل خودمي. فكر كنم قرهنگشون اين هست و براي خودشون عادي هست. اخه خانواده شوهر من همشون اينجوري هستند ...

وای دختر خانواده شوهر منم همینجورن بخدا مثلا خواهرشوهرم که بلاک میکنه وصعیت رو من کافیه من سرما بخورم پام کمرم یک جای من درد بکنه زنگ میزنه دو روزی یبار شوهرم که حال منو بپرسه بعد اینقد خودش با برادرش خوب نشون میده و با من که تو باور کنی این همونه که اینکارها رو میکنه بخدا همشون کلشون همینجورن باهام توروخدا هر راه پیدا کردی برا اینکه چهره واقعیشون نشون بدیم به منم بگو خسته شدم ازشون اصلا وقتی می خوام برم خونشون یا بیان خونه من خوشحال نیستم بعدم سوهرم روزی هزاربار میگه من جرات ندارم باتو جایی برم بیام یا کسی بیاد😭من شدم ادم بده خدا ازشون نگذره انشالله

2728

ن مادرشوهر من از بس محبت میکنه ب شوهرم دیگه عاصی شدم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
والا یخ تر از خانواده همسر من باز خودشونن. گاهی تو ی اتاق  با همدیگه هم حرف نمیزنن حتی خواهر و ...

خدا رو شكر كه كاري اقلا باهات ندارند. مال من واقعا يد ذات هستند و شوهرم بازم طرف اونها هست. هر چي هم دستشون رو ميشه بازم طرف اونها رو داره

2738
خدابیامرز عمم موقع عروسیم یه نصیحت خوب بهم کرد واقعانم به کارم اومد گفت جلو روی شوهرت تا میتونی به خ ...

اره قيول دارم ولي من نتونستم اينطوري باشم و از اول همش به شوهرم غر زدم و بديشون رو گفتم. براي همين اونها هميشه غزيزتر هستند

ینی شما هیچ تقصیری ندارین؟ الکی باهاتون بد هستن؟ بنظرم هر عملی یه عکس العملی داره 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
توعم مث خودشون باش با سیاست مثلا وقتی همسرت هس شلپ ماچشون کن یا عزیزم جونم از دهنت نیوفته وقتی شوهرت ...

اصلا نميتونم قربونشون برم و ميخوام قطع رابطه كنم واقعا. چون هميشه بهم بي احترامي ميكنند و شوهرم هم نميبينه و بازم من مقصر هستم

توب اين مورد همه برن كنار كه من اومدم،،

سه سال پيش خونه خريديم، از وقتي خونه رو قولنامه كرديم زمان تحويل چند ماه بعدش بود، ما بايد خونه خودمون رو تحويل ميداديم،و مجبور شديم بريم شهرستان خونه مامانم،، ( مادر شوهرمم همون شهره) 

چهار ماه من خونه پدرم بودم،،با دخترم، شوهرمم تهران خونه دوستا و فأميل بود اخر هفته ها ميومد شهرستان،

توي اين چهار ماه حتي يه بارم زنگ نزد حالمون رو بپرسه، يا بگه بيايد اينجا يا حتي تعارف كنه بريم خونش،

در حالي كه أجاره خونه مادرشووور رو شوهر من ميده،،، يعني در اين حد بي عاطفه و بي محبت

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
ینی شما هیچ تقصیری ندارین؟ الکی باهاتون بد هستن؟ بنظرم هر عملی یه عکس العملی داره 

بخدا اگه کاریشون داشته باشم من ..... فقط یه عروس زیر بلیط می خوام تحت فرمان که هرچی بگن تو بگی چشم‌اگه اینجور تو سری خور نباشی بخوای مخالفت کنی باهات دشمن میشن علت دشمنیشون همینه می خوان زیر پات زندگی کنن من و شوهرم هر روز خونشون باشین یا هر روز بیان برن اصلا دوس ندان استقلال داشته باشه پسر عروس دوسدارن پسر عروس هردو تحت فرمانشون باشن تا باهات خوب باشن مادرشوهرمم دقیق یه کلفت تمام می خواد که فقط کار براش بکنی .... و اینکه پسرشون تحت فرمانشون باشه برا همین اینجورن مخالفت که میشه دشمن میشن

اهان تازه خونه نويي ما هم بعد دو سال اومد،،،

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2706