2733
2739
عنوان

خانواده شوهرهاي شما هم سرد هستند و بي عاطفه

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 146 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا یخ تر از خانواده همسر من باز خودشونن. گاهی تو ی اتاق  با همدیگه هم حرف نمیزنن حتی خواهر و برادرا. اوایل روابط خانواده منو میدیدن تعجب میکردن. تیکه هم زیاد میندازن و از ادم حرف میکشن. ولی نقشه کش نیستن خدایی. فقط خرج نکنن واسه پسرشون. دیگه اروم میشن. تو نامزدی چون باید خرج میکردن و نکردن یکم اونموقع ها اذیت کردن

خدایا سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم
2731

خدابیامرز عمم موقع عروسیم یه نصیحت خوب بهم کرد واقعانم به کارم اومد گفت جلو روی شوهرت تا میتونی به خانوادش برس براشون زبون بریز چای بریز احترام بزار بعد شوهرت رفت راحت باش دیگه هرکاریم بکنی شوهرت باور نمیکنه و همیشه طرف تو میشه میگه من با چشمم دیدم فلانی خوبه

2740

توعم مث خودشون باش با سیاست مثلا وقتی همسرت هس شلپ ماچشون کن یا عزیزم جونم از دهنت نیوفته وقتی شوهرت خکنس زنگ بزن جلو روی اون حال احوال پزسی کن و بذار رو اسپیکر و دستتو مثلا با پوست کندن میوه و یا....بند کن ک ها دستت بنده ک رو اسپیکره

سیاست داشته باش

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍
خوش بحالت. كاشكي مال منم خوب بودن اقلا و كاري به كارم نداشتند

من چون پدرو مادرم فوت کردن 

خانواده ی شوهرم منو مث دختر شون دوس دارن 

تو  همه چیشون دعوتم و اصلا باهام دشمنی ندارن ولی چون از شوهرم حساب میبرن گاهی وقتا ک از موصوعی حرف میزنیم ک شوهرم از شنیدنش ناراحت میشه اصلا پیشش نمیگن بین من و اونا راز میمونه 

امروز خواهر شوهرم بعد ۳ ماه بهم زنگ زد

نگو قبلش زنگ زده شوهرم گفته شمارخانمت پاک شده شماره منو گرفته که مثلا شوهرم بفهمه که بهم زنگ زده

خداجونم بچمو سپردم به خودت .مواظبش باش👶🤰

امروز خواهر شوهرم بعد ۳ ماه بهم زنگ زد

نگو قبلش زنگ زده شوهرم گفته شمارخانمت پاک شده شماره منو گرفته که مثلا شوهرم بفهمه که بهم زنگ زده

مامانشم هر وقت شوهرم سرکاره زنگ میزنه بهش که من نباشم

چون خونمون دوره بیشتراز ۴ ماهه همو ندیدیم

خداجونم بچمو سپردم به خودت .مواظبش باش👶🤰
چجوري ميفهمي وضعيتت رو نگاه نميكنه تو واتس اپ؟

چون اسمش نیفته عزیزم بعد برا شوهرم وضعیت داشت برا من نداشت بعد تازه گاهی خطمم پاک میکرد برا شوهرم پروفایل داشت برا من نداست خواهرشوهرم اینکارو میکرد

مادرشوهرمم کلا خطم پاک کرده میدیدم برا من وضعیت نداره نگاه نمیکنه تو گوشیش دیدم خطم پاک کرده 

واي مثل من. كجايي هستند خانوادش؟ به خدا ما تو خانوادمون يكنفر دو رو هم نداريم. اينها نميدونم چجوري ...

عزیزم خوزستانی هستن... اره بخدا منم ادم اینقد دور رو بدجنس ندیده بودم ... من اصلا خانوادم ندیدم با کسی اینجور رفتار کنن بخدا تعجب برام چجور اینقد بلدن 

2706